Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba hány hetes korában...

A baba hány hetes korában lehet menni először sétálni?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan csináljam majd? Szoptatás után? Mennyi időre? mit tegyek ha nyűgös lesz közben vagy megfájdul a hasa? Köszi előre is!

#Baba séta
2020. szept. 7. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem hetes, hanem napos. Ahogy kiengednek viheted. Amennyi időt te bírsz. Szoptatás után nyilván. Megpróbálod megnyugtatni és/vagy hazamész.
2020. szept. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Jó idő esetén akár rögtön. Nekem novemberi babám van, először csak nyitott ablakhoz vittem pár percre, majd az udvarra minden nap többet vittem ki. 2 hét után mentem vele sétálni.

Nem hinném hogy sokat sír. A kocsi elringatja, szeretnek többnyire aludni benne. Két szoptatás közt bármikor viheted.

2020. szept. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Ma 13 napos, kimentunk a kertbe tologattam de meg ehes volt torzult az arca ezert visszajottem szopiztatni. Mennyi idore lehet elmenni vele? A kornyezo utcakba mennek csak egyelore. Es mikor erdemesebb? Delelott vagy delutan?
2020. szept. 7. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Amikor TE késznek érzed magad rá. A babának csak jó a friss levegő, még télen is. Nyilván akkor csak rövidebb időre.
2020. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Bármelyik napszakban viheted.
2020. szept. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kórházból hogy jött haza? Ha az nem ártott akkor egy másik séta miért ártana?


Nyilván extrém hideg és meleg más téma, de az kb évi pár hét nagyon maximum.

2020. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Derwer ***** válasza:
80%

Mienk egy hetes se volt de vinni kellet Konzulátusra. Ahol nem fogadták el a készült képet és el kellet sétálni 10percre egy profihoz. 2-3hetesen már karácsonyi vásárban volt velünk másfél órát talán. (plusz autózás)


Azóta is jól van, lassan egy éves.

2020. szept. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha ennyire bizonytalan vagy a napirendet illetően, a 4É módszer adhat egy vezérfonalat. Étkezés, Ébrenlét, Édes álom, Én. Az étkezéskor megeteted a kicsit. Az ébrenlét alatt szeretgeted, sétálni mentek, elmentek a boltba, postára, vagy csak megmasszírozod. Én igyekeztem az aktuális orvoslátogatásokat is az ébrenlét idejére időzíteni. Aztán ha elfáradt a baba, leteszed aludni. Amíg a kicsi alszik, van időd magadra. A ciklusok 3 óránként ismétlődnek, +- 20 perces csúszásokkal.
2020. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!