Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen lenne a...

Szerintetek milyen lenne a Triniti név, ha lányom lesz, és a Neó név, ha fiam lesz?

Figyelt kérdés

A párommal mindketten nagy Cyberpunkok, és Mátrix-rajongók vagyunk, ezért tetszettek meg nagyon ezek a nevek.


A 80-as, 90-es években sem volt ritka, hogy magyar szülők valami népszerű amerikai sorozat szereplője alapján adtak a gyereknek nevet, ez is olyan lenne, csak futurisztikusabb.



2020. szept. 7. 20:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Neó nem adható jelenleg, sajnos a Triniti igen. Borzalmas nevek magyar gyerekeknek.
2020. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát. Izé. Inkább ne.
2020. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Neó tuti nem lesz mert nem adható, esetleg Némó, Néro vagy Noé lehet. A Triniti adhatjátok. Nekem amúgy tök mindegy hogy mi lesz a neve a ti gyereketeknek. 😅
2020. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Röhejes
2020. szept. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez sem rosszabb egy Dzsenifertől, Zsüsztimtől
2020. szept. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Hú.. Hát nekem mindig is furcsa volt hogy film vagy sorozat alapján adnak nevet. Főleg ilyen furcsát. A Denerisz nevet sem gondolhatták komolyan vagy a Gandalfot..:'D
2020. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Ahogy fentebb is írták, Neó jelenleg nem adható, de elvileg lehet benyújtani kérvényt olyan keresztnévre, ami még nem szerepel az adható keresztnevek listáján. Szóval ha kérvényezitek, és nem utasítják el, akkor megoldható az is.
2020. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Borzasztó, valószínű nagy korában ő nem örülne ilyen neveknek..
2020. szept. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon menő lenne.😎😂
2020. szept. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Elég egyszerűek, én nem adnám Dzsézönsztetem és Dzsokijúing alá! Esetleg Béemvé, ha lány.
2020. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!