Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom egyik füle születése...

Kislányom egyik füle születése óta eláll a fuletol. Engem nem zavar de félek hogy később bántani fogják az oviban. Most 8 hónapos. Arra gondoltam éjszakankent leragasztom sebtapasszal, hátha vissza all. Szerintetek? Esetleg tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 18:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Vannak fejpántok pont ilyen célra. Én biztos nem ragaszthatnám, inkább vegyél neki fejpántot.


Ilyesmi

[link]

2020. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nekem anyosom meselte, hogy ferjemnek sebtapasszal ragasztgatta egy ideig, s bevalt, most vegkepp nem all el neki... Hat fura.
2020. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Baromság. Az elálló fület egy extra porc okozza, egy sebtapasz ezt nem tünteti el
2020. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Ragaszd le neki. Úgy fog maradni. Most kell korrigálni.
2020. szept. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%

Nem fog visszaállni.

Fejpántot meg ne adj rá éjszakára, fulladás veszélyes.

Az én lányomnak is nagyon elállnak a fülei. Sajnos semmilyen fejpánt, sapka nem segített a dolgon. Így most kivárunk, és (le lehet pontozni) de amint lehet megműtettjük.

Neki nem az aranyos, cuki manófül kategória van, hanem tényleg nagyon csúnya.

2020. szept. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
Majd hozzánőtt a feje. Ilyen van. Ha nagyon eláll azon csak műtét segít felnott korában majd. De légy nyugodt. Csufolni fogjak. Mindenkit csufolnak valamivel.
2020. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én ezt mind értem is, csak az a baj hogy szegénykémnek csak az egyik füle olyan. A másik nagyon szép m és hát így nagyon hülyén néz ki. És nem elég hogy az egyik ilyen a másik olyan, sajnos még a formája se egyezik nagyon aszimmetrikus. Ilyet még nem is láttam. Mintha két teljesen különböző füle lenne.

Ahigy említettem engem nem zavar, én úgy imádom ahogy van de félek hogy az ő éltet ez még fogja neheziteni.

2020. szept. 10. 18:26
 8/22 anonim ***** válasza:
66%

#5 igazad van, azt nem írtam, hogy napközben adja rá. Nekem adta magát, hogy éjjel semmit (még sebtapaszt sem teszünk a gyerekre).

Ha kicsit áll el, akkor korrigálható (mondjuk a 8 hónapos már nem olyan pici).

Kislánynál előny, hogy a hajával kitakarhatja. Az egyik osztálytársamnak is megműtötték. Szinte rutinműtét és nem is látszott utána semmi.

2020. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hat épp ez az... A gyerek sajnos nagyon őszinték. Néha túl őszinték. Meg ugye nevelés kérdése is hogy meg e tanítjuk őket otthon hogy nem szabad csufolkodni. Nemrég pl az étteremben egy anyuka épp futatta a 4 éves fiat mire az benyogte nekem hogy nagy az orrom... Nem haragszom kisgyerekre de hát mégis.....
2020. szept. 10. 18:35
 10/22 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, lehet, hogy ez csak a te félelmed. Semmiképpen se ad át a gyerekednek. Egyáltalán nem biztos, hogy csúfolni fogják.

Az én gyerekem 2 éves korától szemüveges. Mindig azt mondja, hogy gyógyszemüveg, mert bandzsít és ez fogja meggyógyítani a szemét, ezért hordania kell. 😍 Senki sem csúfolta. Elfogadták, hogy neki kell, mert ettől meggyógyul a szeme.

Te is mondhatsz neki valamit, amitől elfogadja magát. De csak akkor, ha neki is feltűnik és zavarja.

2020. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!