Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudtátok ha a babátok...

Honnan tudtátok ha a babátok refluxos?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hónapos lesz, és az elmúlt 2 hétben elkezdett bukni. Nem bukik egyáltalán sokat, de ami feljön neki az átlátszó, és nagyon erős furcsa szúrós szaga van, és úgy üvölt utána mint aki sósavat nyelt. Ez az lenne? Ha igen, mit lehet vele tenni?

#baba #bukás #reflux #Bukosbaba
2020. szept. 10. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Kiflitartásban aludt, a fejét teljesen hátratartotta.
2020. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%

Kb így:

[link]


Tudom, hogy ez a kép más betegségben szenvedő babáról készült, de a refluxos lányom is így aludt a sav miatt.

2020. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen volt, de attól még lehet, hogy ez is reflux. Nálunk olyan volt, mintha nem kapna levegőt, nagyon ijesztő volt és 1 hónapos korában jött elő.

Büfiztesd sokat és ne úgy, hogy megnyomod közben a hasát, én ülve büfiztettem, úgy, hogy az ölemben ült, a tápszert, tejet meg be lehet sűríteni, nutrilon, vagy ar tápszer.

2020. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Doki mondta, hogy a sav miatt alszik így.
2020. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akárhova letettem eresztett. Órákkal evés után is képes volt bukni félig emésztett savanyú azagú cuccot. Folyton sírt és nem gyarapodott, stagnált.
2020. szept. 11. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!