Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitôl tud beesni a kutacs a...

Mitôl tud beesni a kutacs a kiszàradàson kívül?

Figyelt kérdés
9 hos kisfiam van,ma eszrevettem,hogy igen be van suppedve a kutacsa,fekve is. Betegek voltunk a het elejen,de mar nem lazas. Napi 3 x160 ml tejcsi,d.e. es d.u. is gyumolcs tejpep,delben fozi. Emelett csak 20/30 ml vizet fogad el. Ennyi kaja mellett nem kiszaradas ugye? Akkor mitol?

2020. szept. 11. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. A védőnőm azt mondta, simán a gravitáció miatt is beesettnek tűnhet, én is így voltam a fiammal,bár ő még csak 1 hónapos,épp ma. Ha semmi tünet nincs és jó kedvű,eszik-iszik,akkor semmi baja. A kis kezén csípd össze a bőrt,ha ott marad a hurka,az jelezhet kiszáradást.
2020. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Laztol
2020. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fuggolegesen allva feltunoen nagy volt,bar tudom fekve kell nezni. Ugy is erezni azert. Nem erzek a boren semmit,rugalmas.
2020. szept. 11. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Pisi van bőven? Ha az is ok, akkor ne aggódj, most szedi össze magát a betegségből. :)
2020. szept. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,volt pisis. Lehet a betegseg utohatasa. A ferjem szerint mivel fogzik elfolyt a nyàlàn keresztul a folyadek,de ezt nem hinnem 🥴
2020. szept. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!