Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondták már neked ,hogy te...

Mondták már neked ,hogy te úgy is csak unatkozol a baba mellett?!

Figyelt kérdés
A minap ezt mondta egy gyerektelen ismerősöm,hogy nekem könnyű és nem unatkozom ennyit otthon lenni??! Egy éves a fiam ,tudja ,hogy semmi segitsegunk nincs,férjem is csak vasárnap van itthon...És meg is ilyet mond ,hogy nekem könnyű ,bezzeg neki az irodai meló....annyit tudtam mondani neki,hogy majd ha lesz gyereked akkor unatkozhatsz te is.
2020. szept. 12. 12:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Ezen nem tudom minek kell felszívni magad. En igenis unatkozom itthon. Intellektualisan. Nem fizikálisan.
2020. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
O úgy értette ,hogy mindenképp mert a gyerek mellett kb csak sorozatot kell nézni egész nap.Bezzeg a 8 órás irodai munka és teljes hétvége szabad az sokkal megterhelobb.....
2020. szept. 12. 12:11
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Én erre azt mondtam, hogy annyit unatkozom, mint te a munkahelyeden.

Általában sz embereknek bem izgalmas a munkájuk. A monotonitás mindenkinek uncsi. És a gyerek mellett is lehet "unatkozni" mert a gyereknek egy új játszótér érdekes, neked csak játszótér.

2020. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
4 kicsi gyerek mellett is marha unalmas lenne az életem, ha nem lenne mellettük kutya, macskák, tyúkok és egy olyan hobbi, ami megmozgatja az agyamat rendesen alvásidőben...
2020. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

Hat figyelj. Nekem az ÉN irodai nekik megterhelobb volt, mint itthon lenni a gyerekkel. Minden szempontból. De meg fizikálisan is többet mozogtam mire meetingrol meetingre beestem a gyárépület egyik végéből a másikba vágtatva. Napi 10-12 órákat dolgoztam. Callom volt Amerikával este 8-kor is stb stb. Nekem ez Hawaii. Kinek mi.

Abban igazad van, hogy nem kene ítélkeznie. Abban nincs, hogy az irodai munka nem lehet farasztobb.

2020. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Wonderwomen ***** válasza:
94%

😅 én lehet unatkozni fogok itthon majd a gyerekkel. Bölcsiben dolgozom, 12-en járnak a csoportomba. Igaz, ez "mesterséges" környezet, hisz egy intézmény, keretek között. Otthon meg minden lesz, gyerek, házi munka, főzés. Bár az eddig is volt meló mellett.

Szerintem nem érdemes ezeken a megjegyzéseken besérülni, okosan, csípőből kell válaszolni, vagy le se kakkantani 😉

2020. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Tudom.De olyan emberektől nem szeretek kritikat hallani akiről tudom,hogy meló után csak alszik,hétvégén meg ha nem takarít a párja felőle két hónapig sem lenne eloveve a porszívó sem.(tőle tudom)
2020. szept. 12. 12:46
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Én vendéglátóiparban dolgoztam 12 évig,rengeteget dolgoztam. Sokat éjszakáztam és 4 óra alvás után mentem vissza. Azt hittem nekem majd a gyerekkel könnyű lesz,mert hozzá vagyok szokva a strapához és a kevés alváshoz. Még hülyéskedtünk is,hogy majd csak egy embert kell kiszolgálni és nem napi 100-at. Hát az életemben nem voltam ilyen fáradt és kimerült mióta megszületett a fiam . Soha nem unatkozom,lótok futok egész nap,ide oda rohangálok,néha azt se tudom mihez kapjak mikor végre elaludt. 10 hónapos. Nekem is rosszul esne ha valaki ezt mondaná hogy én csak itthon vagyok a gyerekkel, könnyű nekem. Persze tudom mit vállaltam,ez egy ilyen időszak,imádom minden pillanatát,ilyen szeretetet amit iránta érzek szavakkal el sem lehet mondani. Most is csak 5 percem van,mert apázik. Szóval nehéz azért ez a dolog. Legalábbis nekem. De én soha nem panaszkodom, akinek nincs gyereke úgysem érti meg,pont úgy ahogy annak idején én sem.
2020. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 khniki ***** válasza:
80%
Van, aki unatkozik, mert nem foglalkozik a gyerekével, csak lerakja a tv elé. Te szerencsére nem az fajta "anya" vagy.
2020. szept. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

#9 ne legyünk már álszentek. A századjára elolvasott Bogyó és Babóca baromira uncsi, kivéve a gyerekemnek. De a századjára felépített torony sem éppen érdekfeszítő, a kisautó tologatásnál is tudnék jobb időtöltést. Megteszem ezredjére is, mivel a gyerekemnek tetszik. De attól még uncsi. Takarítani uncsi, főzni sokszor uncsi, mosni, teregetni uncsi.

De ezeket akkor is untam, amikor dolgoztam.

Szeretek otthon lenni a gyerekemmel és nem unatkozom minden percben, amit vele töltök. De sokszor uncsi, hiába találok ki sokmindent. Felnőttként hamarabb megunom a játékot, mint a gyerekem.

2020. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!