Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valami előjele annak h a...

Volt valami előjele annak h a babátok elkezdett járni?

Figyelt kérdés
lehet hülyén fogalmaztam meg a kérdést, csak a 10 hónapos babám 2 hete szörnyen alszik éjszaka es tegnap tett 1 lépést teljesen egyedül. Lehet h hamarosan elindul?

2020. szept. 15. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előjel? Hát hogy már megállt a bútorok mellett és lépkedett. De ez akár egy hónapokig is eltarthat.
2020. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen hamarosan elindul. De nem fog úgy felnőni, hogy nem jár, úgyhogy előbb- utóbb bekövetkezik.

Az én kis 10 hónapos lányom bútorok mellett közlekedik, szóval esélyes, hogy nemsokára ő is járni fog.

2020. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha már tett legalább 1 lépést önállóan, kapaszkodás nélkül, akkor igen, szép lassan megtanul járni
2020. szept. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém minden nagyobb mozgásforma előtt rosszul aludt,de ő eleve nagyon rossz alvó volt, szóval nagyon nagy különbségek nem voltak.Mikor elkezdte csinálni akkor meg pár napig jobban ,aztán visszatértünk a szokott rossz alvós dolgainkhoz.

Ettől függetlenül a járással pld pont úgy voltunk, hogy valószínűleg nem fogja hamar kezdeni, mert már hónapok óta tudott állni, de egy-két lépést tett csak bútorok mellett, de tényleg csak 1-2 volt és mindenhol azt írják akkor indul meg ha járkál a bútorok mellett meg minden.Na a miénk csak felállt a szoba közepén aztán kisétált a kanapéig és azóta is feszt megy:D

2020. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is 10 hónapos a fiam. 7 hós kora óta lépeget a bútorok mellett. Egy hete vettem észre hogy kapaszkodás,támaszkodás nélkül áll rövid ideig. De aztán lemegy mászásba vagy leül. Tegnap tett 2 lépést minden támaszték nélkül. Olyan aranyos volt,mert úgy örült neki. Gondolom most már ezt fogja folyamatosan gyakorolni. Én is kíváncsian várom a fejleményeket. Az alvását ez egyelőre nem zavarja be. Vagy csak nekem már fel sem tünik,mert 6-8 szor ébred az éjjel. Nem tudom a fogakra sem fogni,mert ez rendszeres. Úgy hogy lassan járni fognak a babáink😍. Most már nézegetem azért a boltokba a cipőket,hogy majd mit adjak a lábára. Egyelőre csak zokniba vagy mezítláb van.
2020. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elkapkodni azt a cipő vásárlást. Bentre doszt elég a zokni. Kintre is max puha talpú.

Az én babám is 10 hósan kezdett járni, 1 éves és cipő még nem volt a lábán. Itthon sétál bent, az udvaron meg a játszótéren. Utcán még nem tudunk mert megy a saját feje után.

Ha formázott meg merev talpú cipőben van feleslegesen (értsd nem indokolja semmilyen láb probléma) azzal ártasz neki

2020. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 6-os! Igen igazad van. Csak majd jön a tél. Novemberbe lesz egy éves. Akkor már azért kelleni fog valami bakancs féle ha kiviszem az udvarra levegőzni. Gondolom majd ott is lépegetni akar majd. De ez még a jövő zenéje...😀
2020. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Lehet puha talpú csizmát is kapni. Én is olyat fogok venni télire. Funkidz oldalán néztem őket
2020. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oké köszönöm szépen.
2020. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!