Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a topicban miért vannak...

Ebben a topicban miért vannak rosszindulatú emberek, akik nem tudnak örülni más anyukáknak/apukáknak, hogy az ő gyerekük mi mindent tud?

Figyelt kérdés
Más topicokban nincs ennyire sok rosszindulatú ember, mint itt. Csak az irigység és a rosszindulat szól belőlük, mert az ő gyerekük mennyire le van maradva... Nem provokatív kérdés!
2020. szept. 18. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Amiért egyes anyukák egyfolytában dicsekednek :) ugyanis egyik kell a másikhoz.

Valószínűleg akik megsertodnek amúgy is bizonytalanok abban hogy jól csinálják e a gyereknevelest.

2020. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Alapvetően ilyen rosszindulatúak az emberek, csak itt névtelenül jobban kibukik ez a dolog, míg a szemedbe nem mer olyat mondani senki, amit itt egyesek megengednek maguknak.
2020. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

Őszinte leszek, ilyen kérdésekhez nem írok, mert más gyereke hidegen hagy.


Pedig ingerem lenne rá, anyám csinálta ezt a nagy büszkélkedést mindenhol, hogy milyen okos, ügyes lány vagyok/voltam és hány matekversenyt nyertem. Alig lettem frusztrált, szorongós, görcsös ember... Azóta anyámmal a kapcsolatom rendeztem, de megfogadtam, hogy a saját gyerekeimet úgy fogadom el, amilyenek, és a vetélkedést meg versengést a gyerekkel meghagyom másoknak.

2020. szept. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Mert senki le se szarja a más gyerekét.
2020. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

De ha megsértődönek, meg amúgy is bizonytalanok, akkor miért nem veszik figyelmen kívül azt a kérdést és mennek tovább?

Vagy ez inkább a frusztrációjukból adódik, és késztetést éreznek arra, hogy már csak azért is hozzá szólnak egy egy adott témához, aminél még inkább sárba tapossák az amúgy is béka segge alatt levő önbizalmukat, hogy aztán tényleg azt érezzék, hogy az ő csemetéjük mennyire le van maradva.

Ez mire jó nekik?

Amúgy az egyik kérdés ihlette meg a kérdésem.

2020. szept. 18. 10:06
 6/18 anonim ***** válasza:
91%

Abban a kérdésben megkésett mozgásfejlődésű gyerekek szüleit kérte válaszadásra a kérdező, hogy megnyugodhasson, hogy az ő gyereke is behozza majd magát.

Erre beböfögöd 0 IQ-val, hogy a tiéd milyen hiperszuper. Komolyan mit vártál?

2020. szept. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2020. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen olvastam azt a kérdést. Bár én nem szóltam hozzá.
2020. szept. 18. 10:25
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom. Szerintem a kérdezőtől is függ. Én is tettem már fel mozgásfejlődésről kérdést és senki sem volt bunkó és a válaszolók se lettek lepontozva.

De szerintem nem segít az sem, hogy mostanában már minden baj. Ha hamar csinálja a baba, ha későn. Tankönyvi baba meg nem nagyon van. Ezért valamennyire mindenki frusztrált. Akinek hamar megy a babája a fejéhez vágják, hogy diszes lesz, akinek későn azt meg Dévényeshez küldik. Na szóval mindenkinek a saját bizonytalanságát kéne elengedni. A babák 90%-nak nincs szüksége semmi másra csak hogy békén hagyják őket szabadon kuszni-mászni

2020. szept. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd más kategóriákban meg azzal licitálnak egymásra, hogy ki a csóróbb.
2020. szept. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!