Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondolsz az olyan anyákról...

Mit gondolsz az olyan anyákról akik sorban nevezik be a babájukat szépségversenyekre?

Figyelt kérdés
Egyik rokonom pont ezt csinálja. Rémesen idegesítő, pláne h eddig még nem sikerült nyerniük, folyamatosan puffog hogy biztos csalnak akik nyernek, hibáztatja azokat akik nem szavaznak. Mi oka lehet annak hogy valaki ennyire görcsösen mutogatni akarja a gyerekét, hogy az övé a legszebb?
2020. szept. 18. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Kisebbségi komplexusa van, esetleg megfelelési kényszere. Később a gyerek sínyli majd meg. Én amúgy meg is tiltanám az ilyen baba szépségversenyeket. Meg a gyerekszépségversenyeket is.
2020. szept. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Unatkoznak.

2. Hírnévre vágynak.

3. Pénzre vágynak.

2020. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Undorító, a gyerek nem egy dísztárgy amit mutogatni kell ingyen pénz reményében. Legtöbbször a gyerek sem akarja szerintem. +Szerintem elég rossz nevelés is.
2020. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, hogy hülye, csak szegény gyereket sajnálom.
2020. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogatom. Ők tudják hogy ezzel mit akarnak kompenzálni
2020. szept. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé elítélem. Csak 16 éves kortól engednék bármilyen szépségversenyen való részvételt.


Nekem is mondták egy időben, hogy vigyem a lányomat. 2 éves volt akkor. Eszemben sem volt ilyen helyre vinni! Fel sem fogta volna, mi történik vele...

2020. szept. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyet normális ember nem csinál. Sok országban már be vannak tiltva a gyerek szépségversenyek, nagyon helyesen.
2020. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek szerintem is beteges dolog. A nővéremről van szó. Mióta megszületett a baba folyamatosan ömleng, elárasztja a netet a képeivel, és minden versenyre benevezi aztán kiposztolja hogy szavazzanak az ismerősök, meg üzeneteket ír. Sokan gondolom ráuntak már, egyre kevesebben szavaznak. Szerinte sokkal rondább babák nyernek mindig és ez bosszantja. A család is furcsálja ezt a viselkedést, anyumnak azt mondta addig nem nyugszik míg egy versenyt meg nem nyernek. Ennyire a külsőségekre fektetni a hangsúlyt szerintem már nem egészséges.
2020. szept. 18. 14:25
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a netes szépségversenyek kamuk, népszerűségi versenyek, ilyenre nem nevezném, de a műsoros műhajas, műfogas, habcsók akármire sem.


Viszont annyira gyönyörű és egyedi volt(most is), hogy simán nevezném valamilyen korrekt, akár díj nélküli szépségversenyre, mikor pár ember anoniman és érdek nélkül értékeli, a gyerek természetes, úgy nézik meg közelről(nem képen) és elmondják mennyire tartják szépnek. Aztán ha megerősítik, hogy nagyon szép, jobban érzem magam, ha meg nem, akkor sincs baj, szerintem akkor is szuper egyedien gyönyörű.


Szerintem ezt ugyanúgy kellene értékelni, mint a sportot(pláne azt a sportot, amihez különleges testi adottságok kellenek, mint a mini méret, vagy a hatalmas magasság) vagy mint a másban rejlő tehetséget, akár átlag feletti memóriát, számolási képességet, intelligenciát, hangot, hajlékonyságot..stb.


Ha valaki valamiben kiemelkedik sok ember szerint, azt jó tudni és fontos a "papíros" megerősítés, akár arra, hogy karriert építhessen rá!


Persze nem jelzi előre egy kisgyerek kinézete, milyen lesz felnőttként, de aktuálisan ha van olyan képessége, amit kamatoztathat, azt ki kell aknázni(természetesen úgy, hogy nem menjen rá a gyerekkora).


Ha 170es iqja lenne senki sem akarná visszafogni és átlaggyerek szerepbe kényszeríteni. Ha több oktávos hangterjedelme lenne, akkor sem. Ha abszolút hallása, akkor se. Ha remek mozdulatutánzó, ritmusérzéke lenne, akkor se. Túl van lihegve ez az egész, nem kell ennyire félni a külső adottságoktól sem, csak szem előtt kell tartani, hogy a gyerek "nem csak annyiból áll, amiben kiemelkedik" de ez mindennél egyformán fontos..

2020. szept. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!