Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-hónapos a kisbabám! És van...

3-hónapos a kisbabám! És van hogy egész nap alszik 3-4 órát max 5-öt! Hiába akarom altatni, ő meg nem alszik, csak amikor neki tetszik! De van hogy átalussza az egész napot! Más is van így ezzel? Mikor fog az alvása rendesen beállni normálisra?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Neki ennyi az alvásigénye, ha álmos úgyis alszik. Nálunk kb. 5 hós volt a kislányunk amikorra kezdett kialakulni a napközbeni alvása.
2010. aug. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is most pár napja rengeteget alszik a 3.5hós babám.Szerintem az idő miatt is:) Ne aggódj.
2010. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

4 hónapos a kislányom. Még mindig összevissza alszunk napközben. Most kezd a sok 20 perces alvás délelőtt összeolvadni egy hosszabbá. Egy biztos, este 7-8 között van a fürdés, utána már megtanulta, hogy aludni kell. Nekik ennyi az alvásigényük. Ezt szerintem még az időjárás, holdállás is nagyban befolyásolja.

Szerintem szép lassan kialakul majd.

2010. aug. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányom 3 hósan 3* aludt 30-50 percet!Én is aggódtam de a dokink azt mondta ennyi kell neki és kész!Nálunk a nappali alvásban a mai napid nincs rendszer, (8 hós) Viszont az este az szent!Fürcsi szopi alvás!Nappal most is kb 2-2,5 órát alszik összesen de én elégedett vagyok mert éjjel meg végig alszik 10-12 órát 10 hetes kora óta!

Szóval szerintem ne aggódj,és ne erőltesd!Inkább figyeld mikor álmos és akkor altasd,ne mindig ugyanakkor!Hisz ebbe a változékony időben meg az ingerhatások sem mindig ugyanolyan intenzívek ők sem mindig ugyanakkor álmosak!

2010. aug. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!