Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a következő lépés?...

Mi legyen a következő lépés? Kisfiamnál három hete kezdtük a hozzátáplálást gyümölcslével, majd alma, őszibarack, alma-sütőtök, gesztenye.

Figyelt kérdés

Az almát nem igazán szereti, őszibaracktól kiütéses.

Adhatok sárgarépát, vagy milyen gyümölccsel próbálkozak?

A tízórait szeretnénk kiváltani.


2010. aug. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz neki banánt , meggyet, aztán krumpli, majd sárgarépa, cukkini, brokkoli.
2010. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor kezdhetem az ebéd kiváltását?
2010. aug. 10. 09:06
 3/4 anonim ***** válasza:

bármikor. én úgy csináltam, hogy egyik nap ebéd helyett főzelékkel kínáltam. én őszibarack-krumplit választottam és annyira ízlett neki, hogy a tápszert már nem is kérte. onnantól kezdve ki volt váltva az ebéd.

mehet a sárgarépa, krumpli, banán, én adtam húslevesben összetört répát, galuskát, később pici főtt máj, pépesített csirkemell. igazából minden, ami nem fűszeres és nem okoz puffadást. gombát mondjuk nem, az nehezen emészthető.

2010. aug. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

6 hónaposan: alma. őszibarack, meggy, gesztenye, burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla

7 hónapos: banán, körte, narancs, citrom, paradicsom megfőzve, cukkini, saláta, brokkoli, fehérrépa, pasztinák, zeller, spárga, tö, uborka, passzírozott zöldborsó, csirke, pulyka

ha a tízórait kiváltottad, akkor jöhet az ebéd aztán az uzsonna, majd a reggeli és legvégén a vacsora

2010. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!