Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kislányommal miket...

15 hónapos kislányommal miket lehet csinálni ilyen rossz időben?

Figyelt kérdés
Egész nyáron a kertben játszottunk, pancsolt,bicikliztünk stb... Ilyen esős időben bent csak sírdogal, pedig vannak játèkai, egyik se köti le pár perccel tovább. Már rajzoltunk,olvastunk...
2020. szept. 28. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmi gond. Jól felöltöztet, gunicsizma, esőkabát és irány a pocsolya :)
2020. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vagyok egy hidegtűrő, de azért ősszel még le lehet menni a kertbe, vannak szép levelek, gesztenye, az én lányom gesztenyét főz egy nagy edényben, bár ő már nagyobb.

Bent böngésző könyvet nézte sokat ennyi idősen, formabedobo, kockákat egymásba rakni, lefoglalni őket nem lehet órákra, csak néhány percre.

2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

HOL VAN rossz idö????

Felöltözteted és viszed a szabadba!

2020. szept. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Itt nálunk szakad az eső
2020. szept. 28. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Az esö nem rossz idö - az -10 fok, hóvihar és erös szél lenne - , esökabát, gumicsizma böven megvéd az átázástól.
2020. szept. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk most nem esik, de amúgy egész eddig szakadt.

Amúgy egy gumicsizma, vízhatlan nadrág + felső és tényleg pocsolyában ugrálás.Mi is ezt fogjuk csinálni ebéd után:D Fokra még nincs olyan rettenet idő.

Bent ilyenkor autókkal szoktunk játszani, építőkockázni,kicsit mesét olvasunk,mászkál össze-vissza.Főzés közben kipakolja a szekrények aljába rakott műanyag tálakat.Szokott segíteni mosógépet bepakolni,porszívózni, ,,rendet" rakni.Vettünk egy kiscsúszdát bentre(bár tudom valahol ilyenre nincs hely) meg amin még gondolkodunk egy benti ugráló, ami kis helyen elfér hogy levezesse az energiáit.De láttam szuper hintákat is plafonra fúrhatóakat.

Nem tudom milyen típus a gyerkőc nálatok, de nézz közbe neten.Csomó ,,kinti" dolog lakásba, házba is bevihető.

2020. szept. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük 🙂🙂
2020. szept. 28. 11:33
 8/8 Derjaderja ***** válasza:
69%

Kartonpapírház, kukucsolás.

Építhetsz puffból, párnákból akadálypályát.

Éneklés, mondóka, csikizős-puszilós játékok.

Bábok, kisautók, építés.

2020. szept. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!