Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóltál a rokonoknak, mikor...

Szóltál a rokonoknak, mikor megszületett a babád vagy nem, mert nem érdekelné őket és téged sem érdekel-ne, ha nekik születik, születne gyerekük?

Figyelt kérdés
2020. okt. 1. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Szomorú, ha valakinél ez kérdés :( A párom gyakorlatilag a közelebbi rokonságnak streamelte a helyzetet, nagyon várta mindenki, úgyhogy azonnal tudták. És ez fordítva is igaz, amikor unokatesóm szült, rátelefonáltam a férjére, hogy mi a helyzet, van-e baba :-)
2020. okt. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért szomorú?
2020. okt. 1. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy (számomra) normális és összetartó családban a gyermek születése öröm mindenkinek.
2020. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De, miért érdekelné?
2020. okt. 1. 15:59
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Öhm, azért mert a szeretteinkkel egymás örömében osztozunk?
2020. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Az én rokonságomban is van olyan, akit nem igazán kedvellek, nem foglalkozok az életükkel, ők se az enyémmel, de egy gyerek születése mindig öröm és mindig gratulálok a rokonoknak, ha máshol nem is FaceBookon minimum.
2020. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeretteinkkel osztozni rokonságban az milyen? ( nem közvetlen család, rokonok, nagynéni, nagybácsi, unokatesó)
2020. okt. 1. 16:06
 8/17 A kérdező kommentje:

Én írtam mindenkinek, de nemigazán érdekelt senkit. Még egy aha sem jött rá.

Amikor az unokatesóimnak született gyereke, nem szóltak róla, volt hogy a szomszédtól tudtam meg, hogy hallotta a nagy hírt vagy egyszercsak láttam a fb-on, hogy már x hetes.

2020. okt. 1. 16:09
 9/17 anonim ***** válasza:
92%
Akivel szívesen megosztod az örömhírt annak mondd el, akivel meg nem, az majd megtudja valahonnan. Nekem marha nagy családom van. Rengeteg nagynéni, nagybácsi és millió uncsitesó. Van akivel még nem is taliztam. Anyukámnak, tesóimnak elsőként fogok szólni, ők majd terjesztik a dolgot a rokonságban. A távoliak meg megtudják majd a netről...vagy onnan se.
2020. okt. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%

Ez a szomorú, hogy ennyire sivár legyen a rokonaiddal a kapcsolatod.


Sokakat felhívtam, vagy fotókat küldtem..

A férjem is.



Engem is érdekel, hogy a rokonaimnál baba születik.. vagy bármi más

2020. okt. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!