Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A légzésfigyelőt ti meddig...

A légzésfigyelőt ti meddig használtátok?

Figyelt kérdés

Dilemmában vagyok, hogy majd béreljem-e havi 2500FT -ért vagy inkább vegyek..? Mert azt sem tudom, hogy meddig tanácsos majd használni, és hogyan érné meg jobban.

A kérdés az, hogy meddig, és nem az, hogy kell-e, légyszi ezt vedd figyelembe. Én úgy érzem most, hogy számomra az lenne megnyugtató, ha használnánk. Arról nem hallottam még, hogy ez káros lenne a babának.



2020. okt. 2. 13:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7 hónapig béreltük, aztán vettünk. Ha újra kezdeném, vennék és nem bérelnék, mert 2 éves koráig, míg kiságyban aludt használtuk.

Most már csak a bébiőr részét használjuk a távolság miatt.

2020. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy éves koráig használni fogjuk. 10 hónapos, de még sose jelzett be.
2020. okt. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%
Három napig aztán hagytam a fenébe.
2020. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nézegetek éppen: [link]


Hát ez elég olcsónak tűnik a többihez képest. Alacsony sugárzásúnak írja. Van valakinek ilyen?

Vagy érdemesebb a drágább fajtát nézni?

2020. okt. 2. 14:03
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

1 éves koráig használtuk.

Ha már veszel, érdemes valami jobb fajtát. Sokan panaszkodnak, hogy becsipog ok nélkül. Szerintem ne ezen spórol, ha veszel.

Bérelni én nem bérelnék. Ki tudja hányan és hogy használták, elég megbízható - e még.

2020. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, mi Baby Controllt használunk, és csak dicsérni tudom. 24 ezer ft volt, de ha kiszámolod ennyiért bérelsz kb. Így meg örökre a tiéd. 2 lapos, sose mászott még le róla a lányom, mert teljesen befedi a rácsot alatta és 3-as érzékenységre állítottuk.
2020. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi is Baby controllt használtunk 1 éves korig.

Nekünk rengetegszer beriasztott, de szerencsére sose volt gond.

Állítottuk az érzékenységén is, de semmi. Álltam a kiságy mellett, néztem ahogy lélegzik a lányom és közben sípolt a légzésfigyelő.

2020. okt. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Most múlt 1 éves, még használjuk, addig nem is tervezem elrakni míg a kiságyat le nem cseréljük gyerekágyra.
2020. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

2 éves korig a nagynak

Jelzett be, valóban nem lélegzett a lányom..


Kicsinek is minimum 1,5 éves korig tervezem


/ nálunk van családi anamnézisben bölcsőhalál:

2020. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Amit Te linkeltél az önmagában nem használható, csak a saját bébiőrükkel.
2020. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!