Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyelvfék felvágása után van...

Nyelvfék felvágása után van valami teendő?

Figyelt kérdés

8 hónapos, tegnap lett felvágva neki.

Nem volt hajlandó enni, csak tapszert utana, reggel azert mar evett par kanallal... Lehet erzekeny meg neki?

Semmit se mondtak a szajsebeszeten, kerdeztem mikor ehet ihat.. Annyi volt a válasz, hogy ez csak egy háryta, akar mar utana ehet is.

Mivel segithetnem a gyógyulást? Nem mutatja a nylevét, tegnao még azert piros volt, ma mar montha feheres lenne ott alul... Nem tudom az jó e


2020. okt. 6. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En nem emlekszem semmi kulonlegesre, mikor nekem vagtak fel.
2020. okt. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kell vele csinálni. Ez tényleg csak egy hártya.
2020. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos? Megkérdezem miért ilysn későn? Vagy az letud tapadni? Kisfiamnak 2 naposan vágták fel. De gondolom furi még neki,hogy nagyobb a nyelvmozgása és valószínű érzékeny is még neki
2020. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Meggyógyul hamar. De nagyon béna szakemberek veszik körül a gyereket, ha csak most vették észre... (gyerekorvos, védőnő..??)

Ezt pár naposan szokták elintézni.

2020. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk pl azt mondta a gyerekorvos, várjuk meg vele az ovit... 4 hónaposan vágták neki
2020. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Nekem kb 5-6 évesen vágták fel, mivel nem tudtam miatta normálisan kimondani néhány betűt.

2020. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Észrevette a védőnő, de a háziorvos nem tamogatta a felvagast, mert hogy ez még megnyulhat. Meg jott ez a covid es a haziorvos nem is csinalja/csinalhatja meg.

Aztan egy masik orvos mondta hogy nagyon le van nove es nem fog tudni beszélni, vagassuk fel.

2020. okt. 7. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!