Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 8 hónapos gyerekem jobban...

A 8 hónapos gyerekem jobban szereti az apját, mint engem?

Figyelt kérdés
Hangosan kacag, mikor meglátja, amikor megjelenik apuka, minden más megszűnik létezni számára, ha együtt játszanak, hiába szólítom, nem is figyel rám. Normális ez? Ilyenkor nagyon rosszul érzem magam úgy érzem mintha engem nem is szeretne, pedig én vagyok az anyja...
2020. okt. 6. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Miért ne lehetne? Gondolom te is jobban szereted az egyik szülődet.

De egyébként ez babáknál inkább arról szól, hogy ő van vele kevesebbet, vele csak játszik. Rad marad a kellemetlen program. Oltoztetes meg ilyenek. Ez ilyen.

2020. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az van, amit az első ír. Eléggé gyakori, hogy apa csak játszik meg bohóckodik a gyerekkel. Nem őt hibáztatva persze, egyszerűen munka mellett esténként sokszor csak ennyire marad idő. És a kicsi persze ezt nagyon élvezi, illetve már várja az újbóli találkozást. Persze te foglalkozol meg dolgozol vele többet, de azt nem várhatod el a kicsitől, hogy megköszönje az etetést, vagy értékelje azt, hogy rendszeresen tisztába teszed.
2020. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ne versenyezz már egy nyolchónapos szeretetéért. Persze, hogy szeret, csak az apja nincs folyton vele, te meg igen. Te vagy neki az alap. De ilyet ne terhelj rá, hogy most azért érzed rosszul magad, mert az apjára kacag, rád meg nem, ezt próbáld meg még most helyretenni magadban, mert később csak durvulni fog.
2020. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap Te vagy vele, az apját nyílván kevesebbet látja. Ennyi.

Nem szereti jobban, csak mivel Te a nap 24 órájában ott vagy ő érdekesebb ilyenkor.

2020. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van, 3hónapos. Felém a kötődést úgy mutatja ki, hogy bámul, le sem veszi rólam a szemét pl. ha éppen más kezében van és meglát.
2020. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!