Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit viszitek levegőre?

Mennyit viszitek levegőre?

Figyelt kérdés
Tesóm gyereke 1 éves,és heti egyszer kiviszi ölben a gyereket az udvarra.Nem viszi sétálni,mert elvileg sír a babakocsiban,autóba sem lehet tenni mert ott is sír.Csak kézben lehet fogni egész nap másképp sír.Nem alszik nappal csak 10 perceket.Valami megoldás? Én azt tanácsoltam ,hogy lehet többet kéne kivinni , szerintem mindennap és órákat.De azt mondta vitte de nem vált be.Van valakinek hasonló babája? Tippeket szívesen fogadunk.
2020. okt. 6. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván nincs hozzá szokatva. De ha nem ez a probléma akkor is az udvarban nyugodtan le is lehet tenni. 1 éves. Minimum mászni tud.

Mi órákat kint vagyunk. Meg nagyon sokat járunk el. Játszótér, játszóház, babaklubb..... Szintén 1 éves. Mondjuk ő már jár, de ugyan úgy megtűri a babakocsit. 1 hetes korától (5 napig kórházban voltunk) járok vele sétálni.

2020. okt. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Szerintem is ez a baj.Udvarra nem teszi le mert hideg😀😬.
2020. okt. 6. 18:17
 3/25 anonim ***** válasza:
91%
Van ott más probléma is. Vagy a tesód készülékében, vagy a gyerek idegrendszerével.
2020. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Szegeny gyerek. Tesodnal bajok vannak az emeleten.
2020. okt. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
De hát nem viszi mert sír.Eleinte kivitte a gyereket ,de aztán nem mert sáros lesz a babakocsi kereke😀tudom tudom.........De most hogy lehetne atszoktani arra ,hoyg szeresse meg az autót? Most mi kell vigyazzunk rá két napot és én vinnem valamerre😀csak rettegek előre ,H végig orditja az utat.A másik ,hogy még nincs ülése, ő hordozoba szokta , szerintem már az lehet kicsi vagy kényelmetlen..nem tudom nekem nincs gyerekem csak gondolom.
2020. okt. 6. 18:52
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

Hogy mi? Hordozó? 1 évesnek? Jesszusom!! Hát szerezzetek valahonnan egy ülést erre a két napra. Gondolom már tud ülni. Lehet tényleg az is baj már, hogy kényelmetlen neki. Ilyen idősen már szeretnek nézelődni.

Vigyetek magatokkal játékot neki.

2020. okt. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

En ezt nem is ertem azt hiszem

Hogy lehet egy 1 eves gyereket nem vinni a levegore? Mit csinal vele EGESZ NAP otthon? Nem csak babakocsiba lehet kint lenni vele meg autokazni

Mi tobb orat is kint toltunk minden nap el se tudom kepzeno h egesz nap a hazban rohadjunk

2020. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
A babakocsis részét megértem a történetnek,nem a sáros lett a kerekére gondolok mert az nem kifogás miért nem viszi ki. Az enyém nem sír,egyenesen üvölt benne,autósülésbe dettó. Úgy meg elég nehéz boldogan sétálgatni órákat a levegőn amikor a gyereknek lila már a feje az ordítástól. Nekem a hordozó kendő vált be,abba gyönyörűen elvan. Kicsit nehéz már mert 10 kg,de valahogy meg kell oldani hogy tudjunk menni ide oda. Mi is kimegyünk a játszira,nézelődik,lát más gyerekeket ami nagyon fontos szerintem. Homokozó,baba hinta ezeket tudjuk használni. 11 hónapos még járni nem tud,viszont mászni szél sebesen. Én letettem az udvarra simán a földre,órákat kint szöszmötölt.Minden fűszálat,falevelet megvizsgált. Most már én sem merem letenni,mert valóban hideg lett. De minden nap viszem csatos hordozóba sétálni. És mit csinálnak egész nap a lakásban? Én ezt elképzelni sem tudom. Nem éri semmi inger a gyereket. Az nagyon nem jó. Alig várom,hogy elkezdjen totyorászni a fiam,hogy le tudjam tenni újra és megint szépen elbogarászik majd a kertbe. Szerintem ha veled lesz azért próbáld ki kivinni,de azért messze ne menjetek. Mert ha nagyon rázendít cipelheted egyik karodba őt a másikkal tolhatod a kocsit. 😀 Én már jártam így.
2020. okt. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

1 éves gyereket kézben egész nap?? Irigylem a tesód erőnlétét akkor.. Sürgősen le kell erről szoktatni a gyereket, ennyi idősen ahogy írták, minimum mászni tudnia kell már, talán jár is. Nem is értem, nekem mindkét gyerekem addig volt el kézben, amíg nem kezdtek el kúszni-mászni, onnantól kb. tojtak rám, mentek felfedezni meg rosszalkodni. Valami itt nagyon el lett cseszve.

Levegőzni meg, hát napi 1-2 órára igazán illene, én sem vagyok egy akkora kijárós, de azért napi 1 órát már egész pici babaként is kimentem velük. Később, amikor már tudtak mit csinálni egy játszótéren, vagy esetleg kismotorral menni, többet is.

2020. okt. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván tudod, hogy ez kevés. De nem ettől lesz sírós. Vannak gyerekek, akik nem bírják a babakocsit, vagy utálnak autózni. Az én fiam is ilyen. De ettől még lehet levegőn lenni.

Valami nem ok tesódnál, ha tényleg ennyit viszi ki.

2020. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!