Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikres anyukák, hogy boldogulto...

Ikres anyukák, hogy boldogultok egyedül?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagytok otthon, fogzik, nyűgös a baba, sír mindkettő vagy több, hogy tudtok higgadtak maradni és helyt állni? Hogy altatsz egyszerre többet? Nekem néha egy babával sem sikerül.

2020. okt. 6. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Nem ikreim vannak, de 1 év van a 2 között. Ijesztőnek tűnhet kívülről, de nekünk tök hamar beállt a napirend a 2 kicsivel. Nem mondom, hogy nem voltak nehéz pillanatok, de sokkal könnyebb volt az eleje is, mint amire számítottam. 😊
2020. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

5éves a lányom, 6 hósak az ikrek.

Hát k... nehéz.

Főleg ha az apjuk éjszakás, és mind a 3 nyűgös, de elkell őket csitítani h legalább 4 órát aludjon.

De az is tény h nekem a 2 kicsi könnyebb eset (még így egyszerre is) mint a nagy volt ilyen idősen.

Szóval szerintem már a rutin.

Ha bőgnek nem pattanok, próbálom sokat változtatni a helyüket (a kisszobában vannak 20 percet, aztán hinta, aztán nappali stb. Olyankor kicsit lenyugszanak az újdonságtól)

Az éjjelek kemények, de nekem a nagy is ébred éjszaka, szóval 5 év alatt megszoktam a kelést

2020. okt. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 hónaposak. Babakocsiba sokat vagyunk, levegőn akkor általában egyszerre alszanak. Amikor kisebbek voltak hinta vagy hordozó. Közel van az ágyuk egymáshoz igy este tudom őket egyszeree simogatni. Igy alszanak el. Egyébként szerintem megszokás illetve hogy muszáj.
2020. okt. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!