Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik mosószert és öblítőt...

Melyik mosószert és öblítőt választottátok a babátoknak?

Figyelt kérdés
Lenor hipoallergén öblítő koncentrátum sensitive, 2,9 liter (96 mosáshoz) - ez jó öblítő?

2020. okt. 7. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Frosch baby és Cseppke felváltva.
2020. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt, mint a mienk. Lenor és persil, semmi extra. Eddig nem volt gond.
2020. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ariel a mosószer vagy persil, amelyik akciós és lenor vagy coccolino vagy silan az oblito.
2020. okt. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én maradtam annál amit magunknak is használok: sima Ariel.

Újszülött korában az arany lenorról lenor sensitive-re váltottam, de néhány hónap múlva már újra a régi fajtát használtam.

Semmi baja nem lett tőle.

2020. okt. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 amúgy nekünk is volt, hogy nem tudtunk sensitiv oblitot venni, nem lett baja. Igazából ha a családban nem jellemző allergia stb akkor kicsi rá az esély, hogy a babát kiüsse.
2020. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb agyon hypeolt mosószerben es oblitoben is van pl illatanyag, hiaba írják rá hogy sensitive, meg kifejezetten érzékeny bőrűeknek és babáknak. Még drogériában sem lehet kapni sima semmi nélküli mosószert mar lassan, legalabbis magyarorszagon. Ha neked ez nem olyan fontos, akkor barmelyik sensitive kisbabás oblito + mososzer megfelel, akar ez a lenor is. Vagy pl az előző altal emlitett Frosch termekek, ezt még talán Tescóban is kapni.
2020. okt. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanaz mint amivel a mi ruhánk. Nem kell túlbonyolítani.
2020. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Valóban, nekem is érzékeny a bőröm, és a kisfiam is örökölte (ekcéma).
2020. okt. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm mindenkinek a választ, ment a pont ;)
2020. okt. 7. 16:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Ariel baby
2020. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!