Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Noah név adása kisfiúnak?

Noah név adása kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Most hallotam a napokban, hogy valakiknek a gyermeke Noah lett Magyarorszagon, talán valami reggeli műsorban benne is voltak, nem tudom. Fogalmam nincs kik ezek, de ránéztem egy videójukra a youtube-on amiben arról beszélnek, hogyan tudták elintézni, hogy adhassák ezt a nevet. Nekem semmi bajom ezzel, csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ha lenne egy név, ami külföldi, de tetszik, akkor te is intézkednél e ennyit, csomó papírmunka stb?

Én szerintem nem, olyan nevet adnék, amit itt lehet is.


2020. okt. 9. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Andy Vajna sógornőjének mindent lehet.
2020. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
A Noé nem jó? (Tudom, leírva nem olyan menő.)
2020. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Linkelsz videót? Felmenők révén tudták szerintem csak adni.
2020. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem tetszik a Noah és semmivel sem rosszabb mint a Noel vagy Brendon vagy egyéb behozott nevek.
2020. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

[link]


En csak azt nem ertem, hogy a videoban szereplo logika alapjan barmilyen nevet adhatsz bemondas alapjan. Eddig azert ez nem igy mukodott.

2020. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Felmenők neven adták igen.

Mondjuk a Noa itthon így leírva lánynév

2020. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
ugy adtak h a csaj ormenynek VALLOTTA magat (ahol ez a nev adhato) de ezt nem kell semmilyen papirral (csaladfakutatas) alatamasztani.
2020. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Nekem nem tetszik.

Én nem intézkednék semmit,válaztanák olyat ami itthon is adható.

2020. okt. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem kifejezetten hülyén hangzik magyarul, lehet noé, vagy noel, ezek se tetszenek, de legalább kinéznek valahogy egy magyar vezetéknévvel.
2020. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is akkor már adtam volna a Noé nevet. Szerintem ez ilyen tipikus, cska azért sem lesz magyar neve, hanem valahogy elintézzük,hogy külföldi legyen. Elég fura. Kétlem, hogy nem találtak volna olyan nevet, ami tetszik nekik a magyar utónevek közül. De hát az ő döntésük. Szerintem szép egyébként a Noah, csak érdekes így h-val Magyarországon, anélkül meg ugye női név.
2020. okt. 9. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!