Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felállás után mikor kezdett...

Felállás után mikor kezdett el mászni?

Figyelt kérdés

Olyanoknak szól, akinek babája előbb állt fel, mint mászott.

Akadályt átmászik, felmászik ránk, és ma felállt már kétszer. Ülni pár napja nekünk támaszkodva ül. Mikor fog vajon mászni? 3 hónapja kúszik.


2020. okt. 10. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Szinten zenész. 8 hónapos. Egy hónapja áll. 2 hónapja kúszik. Negykezlabra áll, akadályon atmaszik. De nem mutatja jelet, hogy mászni akarna. Ha haladni akar inkább kúszik. Lehet nem is fog mászni? Már lepeget bútor mellett kapaszkodva.
2020. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
Lányom kb 2 héttel utána, fiam 1 héttel miután felállt. Addig már lépegettek a bútorok mellett is.
2020. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
6 hósan négykézlábról oldalra kiült, 7 hósan felállt, 8 hósan mászott. A kúszást teljesen kihagyta.
2020. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 9 hónapos, 2 hónapja kúszik, 1 hónapja feláll, 2 hete lépeget a bútorok mellett. Párszor sikerült leülnie állásból vagy térdelésből, de négykézlábból kiülni sosem próbált.
2020. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mostmár két hete áll, egyre gyorsabban tud felállni, már kb mindenhol, és lépett is egy-kettőt. Persze mindezt támaszkodva. Mászni még mindig nem akar.. Arra gondolok, hogy ahogy mindig húzza fel magát, biztos izomláza van 🤣
2020. okt. 23. 16:40
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
1-es vagyok. Az enyém már mászik, de csak matracon, ahol nem csuszik szét a lába. Különben inkább kúszik meg mindig. De bútorok mellett már nagyon gyorsan megy.
2020. okt. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De jó! Ügyes! Egyetlen egyszer az ágyon az én babám is mászott 5 lépést pár napja. Azóta semmi sehol.
2020. okt. 23. 18:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog ez nekik szerintem. Csak békén kell őket hagyni kibontakozni 😀
2020. okt. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok. Én kisfiam is mászik, de csak ha kényelmetlen neki a kúszás. Pl bekúszik meztelenül a fürdéshez, egy ponton nincs padlófűtés, ott mászik 😀 Plusz most már stabilan ül állásból.
2020. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ez amúgy nem hülyeség, nálunk nincs padlófűtés, és néha gondolom amikor hideg neki, akkor négykézláb áll, remélem rájön, hogy jobb mászni :)
2020. okt. 23. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!