Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sokan éltek az őssejttárolás...

Sokan éltek az őssejttárolás lehetőségével?

Figyelt kérdés

Jól gondolom, hogy ez inkább "csak" anyagi kérdés általában?


Tapasztalat?


32hkm



#őssejtárolás
2020. okt. 10. 15:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Megtehettük, elrakattuk mind a két gyereknek. Mint utóbb kiderült, az ismerőseink többsége is.
2020. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3-ból 2 gyerekünknek levetettük.
2020. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a dokim mondta, hogy hiába vetetjük le, tároltatjuk, annyira nem fejlett a tudomámy, hogy jelen állások szerint 100%ra használni tudjuk, egy esetleges bajnál. Azért viszont borsos ára van, hogy vagy vagy...

Mi is megtehettük volna, de nem éltünk vele.

2020. okt. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Az első gyerekünk 9 éve született, akkoriban nagy "divat" volt az őssejttárolás. Anyagilag nem álltunk olyan nagyon jól, de mégis tároltattuk. Aztán jött a második és a harmadik gyerek, nekik úgymond már "muszáj" volt megcsináltatni, hiszen ha bármilyen bajuk lett volna, akkor hogyan tudnánk a tükörbe nézni, hogy nekik már nem adtuk meg ezt az esélyt, mint az elsőnek. Pedig addigra már lecsengett ez az "őrület" és sorra jöttek ki az ellenérvek.

Tehát nem árt úgy gondolkozni, hogy ha az elsőnek leveteti valaki, akkor az összes többinek is kellene.


Amikor az első gyereknek a kezdőcsomag díját fizettem be a bankban, akkor szóba elegyedtem egy házaspárral akik szintén ezt a díjat fizették be. Ők mesélték, hogy azért vállalták be a második gyereküket, mert kiderült, hogy az első gyereküknek valamilyen betegsége van és az orvosok azt mondták, hogy a kistestvér őssejtjei talán segíthetnek rajta. Nem tudom, hogy ebből mi az igazság.

2020. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!