Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen idoben (7fok eso szel)...

Ilyen idoben (7fok eso szel) mar adtok harisnyat a nadrag ala a gyerekre, esetleg telikabatot is?

Figyelt kérdés
2020. okt. 13. 10:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%
10 igen elég sok 😂 inkább takaró be, ha így érzed keveset adtál rá.
2020. okt. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha már most téli vastag kabátot adsz rá, mit fogsz ráadni télen? Minusz 5 fokban. Rétegesen kell öltöztetni, body, vékonyabb felső, átmeneti kabát. Felesleges még a harisnya is szerintem.
2020. okt. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem adok rá harisnyát soha és még nem télikabátot adok rá
2020. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
17 hónapos lányom van, én adok rá harisnyát. Ma ez van rajta: vastag harisnya, őszi csizma, ujjatlan body=trikó, egy hosszú ujjú tunika és hosszú fazonú, kicsit vastagabb átmeneti kabát. (Sétálni nyilván nem mentünk, autóval mentünk a boltba és a postára, így elázni nem volt esélye.) De a vékony, egyrétegű farmernadrágok alá is adok egy vékony harisnyát. Kordbársony nadrág, pamutbéléses farmer alá nyilván nem.
2020. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
35%

3 éves: harisnya+szoknya, gumicsizma alul, póló+pulcsi+vékony esőkabát felül.

2 éves: farmer+zokni+gumicsizma alul, body+pulcsi+vékony esőkabát felül.


Nincs hideg, csak esik az eső.

2020. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Persze lányoknál szoknyaboz érthető a harisnya az más. De nadrág alá meg sok.
2020. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Bár az én gyerkőcöm már nem baba, 5 éves, de nem szoktam rá adni harisnyát és télikabátot sem hord még. Sőt, eddig (múlt hétig) pulcsiban és térdnadrágban járt, csak most az esős és hidegebb időben adtam rá átmeneti kabátot és hosszú nadrágot.
2020. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Úgy öltözzön, mint te....
2020. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Téli kabátot soha nem adok a nadrág alá :P
2020. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

3 éves: vélony, pamutréteges farmer, polo, pulcsi, mellény, sapka.


9 hós: vekony harisnya, hosszú body, plüss szabadidő ruha, sapi.


Mind a kettő jól van. Téli gyerekek. Újszülöttként is csak rugi volt az overál alatt+ egy közepes takaró a babakocsiban. Egyik sem fázós. Most is nézem,mikor lenn vagyunk, hogy rohangáló, motorozó, bicikliző 2-3 évesre már vastag kabátot adnak. A kisebbekre, mint a lányom meg téli overált. Minek?

2020. okt. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!