Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell beallitani a...

Hogyan kell beallitani a napirendet?

Figyelt kérdés
Kislányom 11 hónapos...hol van napirendünk hol nincs...de most egy ideje már nincs. Nem tudom beállítani a napirendjét mivel egyik nap 7kor kel a másik nap pedig képes aludni akár 9:30-ig is...így persze ossze vissza csúszik a nap...akinek van napirend az h csinálta? A baba állította vagy költöttétek mindig egy fix időpontban és beállt? Nagyon köszönöm a válaszokat

2020. okt. 14. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, ha felkelted mindig. En épp ezért nem is ragaszkodom a napirendhez. Nem vagyok korankelo alkat, ha épp alszik fel 10-ig, ámen.
2020. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne keltsd fel. A napirend nem az éjjeli alvással köthető össze. Ha később kel ,akkor is arra figyelj (ha csúszik is 1-2 órát, hogy ugyanúgy alvás előtt vagy után ebédeljen pl (ki hogy szokta) és hogy kb ugyanakkor fürödjön, majd feküdjön le.
2020. okt. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem én csak így nagyon nehéz igazodni vagy bármit is tervezni...sajnálnám en is költeni de mar nem tudom mit tehetnék h egy kicsit rendezettebbek legyenek a napjaink
2020. okt. 14. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk a baba állította magának. 6 hónapos korára nem percre pontos, de fix napirendje volt, úgy, hogy semmit nem tettem az ügy érdekében. Szerencsések voltunk ebből a szempontból.


Szerintem ha nagyon zavar akkor nyugodtan próbáld ki az ébresztős módszert, hátha attól kialakul. Hiszen gondold el, ahol van nagyobb testvér akit óvodába/iskolába kell vinni ott is ébreszteni kell a kisebbet ha még aludna.

2020. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!