Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha többet lakunk...

Szerintetek ha többet lakunk egy háztartásban a kislányom akkor is tudja h én vagyok az anyja?

Figyelt kérdés
Tudom lehet hülyén hangzik de mikor rajtam és a ferjemen kívül még 3 felnőttel lakunk (nagyszülők,sógornőm) a lanyom akkor is tudja h kik a szülei? Tudja h en vagyok az anyukája? 11 hónapos. A szep. szorongás legkisebb jelét sem mutatta soha mindenkivel vígan elvan...mintha nem is hianyoznek neki...lehet nem is tudja h ki vagyok? Ha az ölemben van simán nyújtja a kezét h át menne máshoz...ha itthon kell hagynom 1-2 órára egyáltalán nem keres...kicsit rosszul esik h ennyire mindegy vagyok számára:(

2020. okt. 14. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Remélem, a férjed tudja, ki vagy.
2020. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi még, nem érti az anya szó értelmét. De remélhetőleg te foglalkozol vele a legtöbbet, és ezt tudja, valamint érti, hogy téged hívnak Anyának.
2020. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát amennyiben te foglalkozol vele legtöbbet, hidd el tudja ki vagy.

Az én fiam már 14 hős és nála sincs jele szepának. Van ismerősöm akinél 2 éves kor körül jött elő csak. De hallottam már olyat is hogy van amelyik babánál nincs is.

2020. okt. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Fű kérdező. Most komolyan. Már az is baj, hogy nem visít szakadatlanul utánad?! Nem, hogy orulnel. Más meg sz.ni se tud elmenni magányosan.
2020. okt. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éves kora előtt lett anyás. Addig mindenkivel jól el volt. Most 2 évesen is, csak velem akar lenni. Addig örülj, míg jól el van mással.
2020. okt. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Megértelek.

Ugyan nekem csak 4hónapos lesz a fiam, de csak az apukája kap mosolyt, meg a szomszéd, a bolti eladó stb..én nem. Persze tudom, h.engem lát legtöbbet, nem vagyok neki érdekes, de mégis jó lenne, ha több mosolyt kapnék. Mintha engem nem szeretne, pedig nincs így. De szerintem normális, ha anyaként időnként buta dolgokon is gondolkodunk.

2020. okt. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is megértelek, tök rossz érzés lehet :(

Barátnőm is együtt lakott a mamával, és a pici egyformán szerette őket. Együtt gondozták. Sőt, a nővérem a mamát kérte mindig, anyut meg eltolta. Szóval tényleg van ilyen. Ha most így is van, később úgyis tudni fogja, ki az ő anyukája 😍.

2020. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!