Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is lusta, sokat fetreng...

Más is lusta, sokat fetreng babája mellett?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom. Napközben sokat fetrengek, üldögélek, "szenvedek". Ledőlök a szőnyegre, a gyermekem meg játszik mellettem. Nem vagyok fáradt, inkább csak lusta, nincs kedvem semmihez. Nincs kifejezetten rossz hangulatom, csak döglődöm.


Sétálni minden nap megyünk, most esőben is. Házimunkát is megcsinálom, főzök is 2-3 naponta.


Más is van ilyen állapotban?


2020. okt. 14. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja. Azért vannak elég unalmas napok szerintem. Azért valljuk be felnőttként minden nap ugyanazokkal a játékokkal játszani es valami újat mutatni..
2020. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez azért van mert "unatkozol" egy kisbabaval (bár nem írtad milyen idős) nagyon hosszú tud lenni egy nap...főleg most h jönnek ezek a hosszú őszi téli esték :( én is így vagyok vele...nincs minden nap valamit csinálnom es ha nincs semmi akkor en is a kislányommal játszok...de ez sokszor olyan h döglődök...mondjuk én nem fekszem le de ülök a szőnyegen....itt-ott szórakoztatom, itt-ott ránézek a telefonomra, de tolom az időt...pedig mi is járunk sétálni...mikor jobb idő volt akar 3x is
2020. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ja vagyis írtad milyen idős....bocsi
2020. okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan ez itt is.


Bár kicsit nagyobb a lányom, csak ebéd után alszik, de néha végig játszunk mindent...

Van, hogy elmegyunk csak úgy ide-oda, hogy teljen az idő.


Baba program, bolt, piac, könyvtár...

2020. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne is mondd... Szintén 7.5 hónapos. Ha éppen nem takarítok, akkor fekszek mellette a szőnyegen, és amikor éppen kell, akkor szórakoztatom. Ebből áll a nap 😴
2020. okt. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sosem unatkoztam mellette. Nem hagyta 😅 nem volt egy nyugis baba, kihívás volt mellette, vele bármit is megcsinálni az első perctől kezdve. Már 2 éves de a helyzet csak annyiban javult, hogy már sok mindenbe bevonható.

Szóval unatkozni nem szoktam, de szenvedni azért én is tudok mellette. Mikor rosszabb napom van és elegem van a játszótérből, meg hogy folyton ugyanazt kell játszani.

2020. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, pedig az enyém majdnem egy éves, napi kétszer körbejárom vele a falut, ebből egyik séta alatt játszótéren is vagyunk.

Pont tegnap írtam ki kérdést, mert nem tudok vele közösen játszani, neki most az a korszaka van, hogy mászik, és feláll pakolni. Ez nonstop egész nap. Én meg azon kívül, hogy kommentálom a játékát, nem sok mindent tudok csinálni, így unatkozom. Bár ez majd váltorni fog, mert hamarosan sulit kezdek, lesz mit olvasgatni :)

2020. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1 èves a lànyom, sosem tudtam mellette fetrengeni. D eelhiszem, hogy unalmas. Ha ilyen magàban eljàtszòs babàd van egy könyv mellette?

Mi volt a hobbid baba mellett? Annak valami otthoni verziòja?

2020. okt. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez itt is mar 1 eves mult es sokszor doglodom igy enis😂 nagyon hosszu es uncsi tud lenni nehany nap...
2020. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanez. Nekem a munkám volt a hobbim és abból most száműzve lettem pár évre..:(
2020. okt. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!