Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy mostanában sok nagy baba születik? Több ismerősömnek is most született babája és elég nagydarabok, jól fejlettek, nem az a “szokásos” pici baba méret...furcsa.

Figyelt kérdés
2020. okt. 16. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Én is ismerek jópár nagyot, többek között a sajátom is óriási lett
2020. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
Mit tartasz nagynak? A fiam 8 éve 3900 grammal született, a lányom 5 hete 3700 grammal. Igazából egyikük sem extrém nagy, de sosem voltak kis törékenyek, az biztos.
2020. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1-es és van ötleted, hogy mitől lehet ez?
2020. okt. 16. 12:47
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Ez engem is erdekelne, mit tartasz nagynak?
2020. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%

1. vagyok

Nálunk genetika...

2020. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
26%
Nekem amikor megállapította a nőgyógyász hogy babát várok felhívta a figyelmemet hogy hogy ne szedjek semmilyen tv reklámozta kismama vitamint ugyanis növeli a baba súlyát de viszont annyi jót nem okoz hogy megérné,egyébként 4kg felettiekre szokták mondani hogy nagybaba. A környezetemben akik szedegedték az ilyen terhes vitaminokat azok így is járták.
2020. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Szedtem az Elevitet. Engem is riogattak ezzel a nagy baba dologgal, meg én se vagyok kisdarab asszony, magas, vaskos, testes vagyok. Ehhez képest 3 kilós volt a babám, amikor megszületett. Erről ennyit.
2020. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Már egy ideje így van. Nem csak a babák nagyobbak, hanem azt is meg lehet figyelni, hogy egyre nagyobbak a fiatalabb generációk. Nézd meg peldául a mai kamaszokat, sokan már most nagyobbak mint a felnőttek.

Hogy mi az oka? A génkezelt, hormontartalmú ételek, amiket belénk nyomnak.

2020. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
37%
Nekem is feltunt, foleg, hogy en tok vekony vagyok, ferjem is, almomban nemgondoltam, hogy en isazok koze fogok tartozni, akinek 4 kilo folotti babaja lesz, raadasul 2/2. Olvastam rola, hogy hormonzavarral illetve tul sok szenhidrat fogyasztasaval talaltak osszefuggest, es nalam valoban volt ilyen jellegu problema.
2020. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%
Amugy szerintem a Kerdezo a4 kilo folottiekre go dol, a hivatalos definicio szerint is a 4 kilo folottiek szamitanak nagynak, ettol a sulytol csaszart is lehet kerni (4,3 kilo korul szuletett mindketto amugy huvelyi uton).
2020. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!