Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hetes babátok ennyit alszik?

Öt hetes babátok ennyit alszik?

Figyelt kérdés

Szinte egész nap alszik. Cicizik és vissza is alszik.

Ez nem baj, hogy nem olyan aktív? Vannak aktívabb időszakok de azok inkább a reggeli órák. 1-2 órát van fenn összesen egész nap. Éjjel két óránként kel enni. Másnak is ilyen "lusta" a baba?


2020. okt. 17. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapos koráig egész nap aludt, még unatkoztam is mellette. Azt mondta a gyerekorvos, hogy ez nem baj.
2020. okt. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális, örülj is neki. Az enyém tök éber volt, a nappali altatás nagyjából lehetetlen volt, ha el is aludt, hamar ébredt, az egész nap nyűgösködéssel telt... Az a nem normális.
2020. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk pont fordítva volt ...2 órát aludt a 24-ből:((((
2020. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerdán lesz 6 hetes a kislányom, ő tápszeres és nappal 4 óránként eszik, éjjel már 4,5-5 órát is tud aludni. Ő általában minden nappali 4 órás időszakból 1,5-2 órát van fent, általában nézelődik (már játszószőnyegre szoktam tenni).
2020. okt. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnyugodtam. 😉
2020. okt. 17. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális :) Az enyém is ilyen volt. De most 3 hónaposan is nagyon jó az alvókája, az éjszakát végigalussza 9-10 órát ébredés nélkül , reggel eszik utána fent van 1-1.5 órát és megint alszik kb 3 órá , utána megint fent van 1.5 órát és alszik még rá 1 órát 😀 Utána már nem alszik csak majd este :)
2020. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!