Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki koronás...

Van itt olyan, aki koronás lett 1 év alatti babája mellett?

Figyelt kérdés
Elkapta a baba? Volt tünete? Anyatejes babám van.
2020. okt. 17. 21:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
54%
Ez engem is erdekel
2020. okt. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
79%
En olyat ismerek ahol az anyát nem teszteltek de egy háztartásban volt koronás. Sem az anya sem a baba nem kaptak el. Vagy tunetmentesek voltak. Ez már nem derül ki...
2020. okt. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
62%
Egy év feletti a babám, nem tudom mennyire mérvadó így a válasz, de még szoptatom. Elkaptuk mindketten, ráadásul ő oltás után volt egy nappal mikor kiütközött mindkettőnkön. Nálam elég sok tünet volt (folyamatos fejfájás, tüdőfájdalom, izomfájdalom, torokfájás, izlelés és szaglás elveszítése, láz, száraz köhögés). Nála ami észrevehető volt egy hétig folyamatosan vagy hőemelkedése vagy láza volt, köhögött, elvittem gyerekorvoshoz, annyit mondott vírusosnak tűnik a torka. Kevesebbet evett, lehet ő sem érezte annyira az ízeket, legalábbis erre tudtam gondolni. Egyébként a hangulata nem volt rossz, nem volt extra nyűgös. Egy hét alatt átment rajtunk, szoptattam többször, kapott C, D vitamint, Béres cseppet, én is szedtem vitaminokat.
2020. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
91%
De 3-as ha tudtad hogy elkaptátok akkor hogy vitted el orvoshoz? Esetleg utána derült ki? Vagy ez amolyan öndiagnózis?
2020. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
62%
Én a lányom 1.szülinapján lettem koronás. Mindenki elkapta, sokan voltak látogatóban aznap mert ünnepeltünk, és 4 héttel azelőtt történt, hogy itthon Magyarországon kitört volna a pandémia. Én nagyon rottyon voltam, 2 hétig 40 fokos láz, ízérzékelés, étvágy hiánya, nehézlégzés, erős köhögés, torokfájás, egyedül felállni is alig tudtam. Lányomon 3 nappal később jött ki, enyhébb tünetekkel, de lázas volt 3 napig, köhögött, nem evett. Férjem 2 héttel utánunk lett beteg, de nem volt ennyire rosszul, ő volt akkor tesztelve is, ami pozitív lett, szóval 2 hét karantén. Ami durva volt, hogy a karantén csak neki szólt, senki másnak hivatalosan. Nem mellesleg ellenőrzés sem volt,hogy betartja e. Egyébként a rákos beteg anyósom, a láncdohányos szüleim is ugyanígy elkapták, de akkor még nem kezdődött el az őrület, így ők is max mellkasröngtenig jutottak, ott a diagnózis influenza, kaptak egy antivirális gyógyszert és hazazavarták őket. Mivel apa Ausztriában dolgozik, ott ingyen tesztelték és pozitív lett. Megkérték hogy 2 hétig maradjon otthon. Ennyi. Van valami kérdésed? Az pedig hogy anyatejes vagy tápszeres annyira mindegy, hidd el, nem varázsszer.
2020. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
70%
5ös vagyok, azt hozzátenném, hogy engem viselt meg a legrosszabbul az egész családban, annak ellenére hogy én vagyok a legegészségesebb. Nem dohányzom,soha nem is próbáltam,aktívan sportolok, nincs túlsúlyom, szedek vitamint, egészségesen táplálkozom és mégis. A többieknek mind van valami enyhébb vagy sokkal komolyabb egészségügyi problémája.
2020. okt. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
44%

Én még egyelőre nem tudom. 16 hónapos a kisfiam, ma estére belázasodott. Még csak ennyi, remélhetőleg nem korona. De én meg pont tegnap voltam teszten, tünetek miatt. Mióta tüneteim vannak próbálok nem sokat a közelében lenni, de így, hogy még szopizik baromi nehéz, meg amúgy is.

Várom az eredményt és remélem negatív lesz.

2020. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

#7

Jó eséllyel nem korona, persze nincs kizarva semmi.

Attól még, hogy kitört ez a mostani járvány rengeteg másik, ugyanúgy lázt is okozó betegség velünk maradt. És azok jóval elterjedtebbek is.


Szóval ha pusztán láz alapján tippelni kéne akkor jóval nagyobb eséllyel bármi más betegség van de nem ez a mostani koronavírus.

2020. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

#7 vagyok.

Igen tudom, a foga is most jön, szerintem amiatt van.

Viszont, mivel nekem kellett tesztet csináltatnom, így lehet ő is elkapta, ha nekem pozitív lesz.

2020. okt. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:

Köszi. Tegnap este férjem lázas lett (egész nap nyomott volt, és 6 éve nem volt lázas). Reggelre fájt mindkettőnk háta. Nekem azóta sincs hőemelkedés, férjemnek konstans 37.5. Mindketten gyengék vagyunk, fáj a fejem, a hátam a tüdőmnél. Tudom, van egy csomó másik vírus, de mi soha nem szoktunk betegek lenni. 8 hónapos babám teljesen tünetmentes.

Egyébként igenis számít az anyatej, mert átmegy bele az ellenanyag.

2020. okt. 18. 16:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!