Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csendes reflux lehet?

Csendes reflux lehet?

Figyelt kérdés

2 hetes babám minden etetés után nagyon sír. Szörcsög, rekedt, ha vízszintesbe kerül mégjobban sír és a kezeivel hadonászik tömi a szájába. Láthatóan nyeldesi vissza amit megevett, ennek ellenére büfizik és pukizik rendesen. Emellett sokat is eszik és mohón. Hasa nem fáj, nem húzgálja a lábait.

Reflux lehet vagy valami más?

Gyerekorvost hívjam vagy ráér hétfőig?


2020. okt. 23. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a tünetek alapján, nem vagyok orvos, de ha esetleg reflux, azért érdemes légzésfigyelőt használni
2020. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szörcsögés, rekedtség alapvetően nem kóros. Fejletlenek a hörgők stb..ha kis tej megy oda, amiatt is lehet. Nekem ezt mondta az orvos.
2020. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kislányunk is csendes refluxos volt pár hetesen

Irtak fel port,napi kétszer kellett adnom,és a gastrotuss szirupot

3héten belül megszüntek a szortyogások

Majd jelezd gyermek orvosnak,ha tápszeres akkor tápszer csere is valószínű

Nekünk újra előjött a reflux...mindjárt 1éves,holnap megyek azt a port feliratni,meg adom a szirupot

2020. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!