Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedulallo anyukak!!! Van...

Egyedulallo anyukak!!! Van bevalt praktika betegseg mellett csecsemo ellatasara?

Figyelt kérdés
Hanyos hasmeneses lazas akarmim van meg egy ot honapos babam. Van valami bevalt modszer a ketto kezelesere? Nyilvanmegkell csinalni mindent am eleg nehezkesen megy az allas. Illetve a babat se szeretnem megfertozni.

2020. okt. 25. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Erre bevált praktika nem igen van. Csak a segítség kérése,elfogadása férjtől,nagyszülőktől akik foglalkoznak a picivel amíg te pihensz és meggyógyulsz annyira hogy el tudd látni a picit. Ezt ki kell feküdni,enni tápláló ételeket,inni sok folyadékot. Más nem jut eszembe mit lehet ilyenkor tenni. És bízni benne,hogy nem kapja el a pici meg a család többi tagja. Remélhetőleg pár nap alatt jobban leszel. Elszeparálni magad 5 hónapostól nem életszerű,én legalábbis nem tudom elképzelni,főleg ha szopik de amúgy sem. Nekem 1 éves a fiam,ez idő alatt egyszer voltam beteg, kb 3 napig volt nagyon rossz. Jött anyukám segíteni,meg a férjem odatette magát nagyon. 8 hónapos volt ekkor a babám és nem kapta el. Én is belázasodtam,rossz volt a közérzetem,a gyomrom,minden bajom volt.
2020. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Teszel fel maszkot, gyakran mosod a kezed és fertőtlenítesz. Szoptatott baba? Nála nagy az esély rá, hogy el se kapja.
2020. okt. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha lenne segítsége nem emelte volna ki hohy "egyedülálló anyukak"
2020. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Jajjj elnézést egyedülálló anyukákat szólítottál meg. Bocsánat,elkerülte a figyelmem. Akkor a válaszom nem ide illő. Elnézést. Férj kihúzva. Talán akkor a gyerek apja + a nagyszülők segítsége.
2020. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha akad, akivel jóban vagy annyira, hívj segítséget legalább az első éjszakára és napra. Anyukád, testvér, barátnő.
2020. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz egyszerű. Nem tudom szoptatsz-e. Ha igen és jobban vagy menj el boltba vagy kérj meg szomszédot stb hogy menjen el és vegyen egy doboz tápszert (a biztonság kedvéért, ha kezdesz kiszáradni lehet apadni fog a tejed). Tegyél meg mindent, hogy ne száradj ki. Sok víz ivás elsősorban, a kaját kicsit hanyagolhatod is, ha jobban vagy krumplipüré, leves esetleg, ropi, minden, ami kímélő. A kaját ha tudod rendeld, pár nap nem a világ. A baba megfertőzése szerintem már másodlagos, eddig is elkaphatta. Neki vegyél mindenképpen ORS italt, az első tüneteknél adhatod is neki. Lázat magadnak most mindenképp csillapíts, hogy jobban bírd, a szerint hogy mit szedhetsz (szoptatás befolyásolja). Ne legyél rest segítséget kérni bárkitől, aki szóba jöhet. A babát ha van tedd nyugodtan járókába míg eszel-iszol-WC-n vagy, ha sír most arra az időre próbáld figyelmen kívül hagyni, az ő érdeke is hogy jobban legyél. Este korán fekudjetek le, ha melléfekszel hátha hamarabb elalszik, bár lehet amúgy is így altatod.
2020. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!