Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig tart a babák kamikaze...

Meddig tart a babák kamikaze időszaka?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kisfiam, mászik és feláll a bútorok mellett. Egész napja azzal telik, hogy a lehető leghajmeresztőbb helyekre mászik, a legveszélyesebb módon "játszik", a legrosszabb helyeken áll fel. Én meg rohanok utána és égnek áll a hajam, vagy berakom a szobába és razarom a babarácsot. Ha azt mondom neki, hogy nem szabad, kinevet, és nem érdekli.

Meddig tart ez az időszak? Mikor lesz nyugisabb?



2020. okt. 26. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
3 évesen? 😂
2020. okt. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hehe, én nem reménykedek, ugyanez van itt is. Tegnap még az ajkát is felsebezte, mert a szájával is kapaszkodik, csak néha nem sikerül...
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a rossz hírem van, hogy ez még rosszabb lesz. Mikor majd jár és bútorokra mászik. Közben akartosabb is lesz uh ha bezárod majd ordít mint a sakáll. Nálunk már ez megy. 13 hós és nagyon toppon kell lennem, hogy ne essen nagy baja
2020. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Unokaöcsémnél sose múlt el ez a "kamikaze időszak", pedig már 7 éves... :D
2020. okt. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 17 évesemnél még tart, bar nyilván a szekrényre mászás helyett másban keresi a kihívást....
2020. okt. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Az én öcsémnél akkor múlt el, mikor felmászott a szekrényre, és akkorát esett róla hogy a szomszédban hallották hogy koppant a padlón. Amíg nem tanulja meg hogy mivel járhat, addig nem fogja abbahagyni.
2020. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 babyboom567 ***** válasza:
100%

4 éves lesz a fiam, mindenféle mutatványokkal ugrik le az ágyról, szóval még tart.

Bár mostanában drasztikusan le lett csökkentve a cukor fogyasztás,és az ugrálások mennyisége is csökkent.

2020. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
7 éves lányomnál még tart
2020. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Amint megjön az esze, abbahagyja. Rájön, hogy nincs értelme és megsérülhet benne. Hogy ez mikor következik be, az változó.
2020. okt. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Amint kitapasztal vmit keres maganak új dolgot amivel kjnyirhatja magat xD legjobb tanacsom erre ha nem nyirja ki magat eppen vele és nem szerez tőle maradando sérülést engedd elesni. Magyarazhattam en neki mindenhogy h fajni fog de mikor tényleg leesik beuti magat utana erdekes módon ovatosabb lesz.
2020. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!