Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? 22hónapos a...

Hogy csináljam? 22hónapos a fiam,6hónaposan kezdtük el a fütyit húzni fürdéskor és hogy a bőr alatt tisztítsuk

Figyelt kérdés
De nem lehet szinte kicsit se hátrahúzni,csak egy kis luk van ott és ennyi.Olyan kicsi hogy ott biztos nem fér ki a makk.Félek hogy fitymaszűkületes vagy begyulladhat.
2020. okt. 30. 13:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

El a kezekkel! Miért bántod?

NEM KELL HÁTRAHÚZNI!

2020. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
2 éves kisfiamnak is pici lyuk van. A vedononek mutattam már, azt mondta, ha tud pisilni nincs gond, de ez biztos nem fog magától megoldódni és nem emlékszem hány éves kora előtt úgysem nyúlnak hozzá. Nagyon megoszlik a vélemény erről orvosok között is, kell huzgalni, nem kell, mikor kell orvoshoz fordulni. Én is tanácstalan vagyok.
2020. okt. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%

Aki szerint nem kell az hogyan tudja tiaztàn tartani?

Ezt sem értem, hatud pisilni nincs gond... De ga nem lenne gond, akkor hàtra lehetne húzni nem?

2020. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Húzogatással a letapadás megoldódik. De a pici lyuk nem!! Az nem fog kitágulni.
2020. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igen,nekem doki és védőnő is mondta hogy azert kell hátrahúzni mert úgy tudom kitisztítana neki a bőr alatt mert begyulladhat.Pisilni tud.

Sajnos sok műtétes megoldást hallottam arra hogyha nem lehet hátrahúzni vagy szűkületes ezért félek...

2020. okt. 30. 15:02
 6/16 A kérdező kommentje:
4es akkor műtenek ilyenkor valószínűleg?
2020. okt. 30. 15:03
 7/16 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy tudod-e tisztítani neki.
2020. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom neki...
2020. okt. 30. 16:52
 9/16 anonim ***** válasza:
92%

"Aki szerint nem kell az hogyan tudja tiaztàn tartani?"


Az élettani szűkületnek pont védelmi szerepe van. Pont mint a kislányoknál a hüvely zártabb volta.

Ha nem olyan hülye valaki, hogy feleslegesen ott is krémezze, nem megy alá semmi, nem is gyűlik alá faggyú.


" Ezt sem értem, hatud pisilni nincs gond... De ga nem lenne gond, akkor hàtra lehetne húzni nem?"


Nem.

Normális esetben legkésőbb 10 éves korra magától feljön teljesen (átlagosan pedig 5). Erőltetés és minden macera nélkül.

A pisiléshez pedig semmi köze, hisz a húgycsőnyílás a makk legvégén van, így egy pici lyuk a fitymán pont elég a normál sugarú pisiléshez.

[link]

2020. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Értem,jajj de nehéz ez,főleg hogy aggódok nagyon érte 😔
2020. okt. 30. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!