Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pici baba, gamer férj?

Pici baba, gamer férj?

Figyelt kérdés
Ha apuka esténként nem túl finom hangeffektekkel rendelkező játékokkal játszik és a babát ilyenkor mellette szoptatom, altatom, az ártalmas lehet? Kell a teljes csend ilyenkor,vegyen fel fülest? Vagy máshol meg a tévé szól? Ti hogy csináljátok?

2020. okt. 30. 21:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát altatáshoz biztos nem optimális. De az sem kellemes ha egy sieres headshotnál a baba esetleg ijedtében ráharap a melledre. Csak az az egy szoba van?
2020. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Ne szoptass mellette. Ennyi.
2020. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem is értem eddig miért nem vett fejhallgatót.
2020. okt. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Este csend és nyugalom kell a babának, rituálé, sötétben altatás. Így tanulja meg a különbséget a nappal és az éjszaka között. Villódzó fények, hangeffektek, nem tesznek jót neki...Ne altass ott.
2020. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Még csak várjuk a babát :) Meg nyilván csak lehalkítva szólna a hangfal, vagy venne fel fülest,ha kell, csak az a kérdés,hogy kell-e. Szoba is van másik,de nem szívesen mennék át, akkor inkább a füles. Nálunk ezek az alapzajok este, a játék hangeffektek,mint máshol a híradó vagy a barátokközt vagy akármi.
2020. okt. 30. 22:04
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
vegyen fejhallgatót. engem is idegesít mikor a párom játékának a hangjait kell hallgatnom, főleg mikor én a saját dolgaimat akarom hallgatni.
2020. okt. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Nálunk este max. a TV megy, de azt nem lehet hallani a gyerekszobában.. Nappal mosogatógép, mosógép,porszívó, páraelszívó, bármi megy, amikor alszik. De nappal 1,5-2 órát alszik, éjjel meg 10-12 órát. Szerintem este csend kell. Én se alszok Tv-re meg zajban. A gyereknek se jó az.
2020. okt. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%
Az én férjem informatikus és igazi gamer. Ő is pont ilyen játékokkal játszik a mai napig. Mondtam neki, hogy tegyen fel fejhallgatót és ennyi Nem kell túlbonyolítani.
2020. okt. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Derjaderja ***** válasza:
81%

5. Hát nálunk nincs semmilyen média-alapzaj/fény este. Kisbabának pláne ártalmas, túlterheli az idegrendszert.

Oldjátok meg hogy másik szobába játsszon, mint amelyikben a gyerek van (amúgy napkózben is).

2020. okt. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

A játék hangeffektek és a híradó/barátok közt nagyon nem ugyanaz a műfaj. Szerintem neked sem mindegy, hogy Chopin szól, amikor relaxálnál, vagy a tüc-tüc-dübi-dübi.

Ha van másik szoba, ne ott szoptass/altass, ahol apa játszik.

2020. okt. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!