Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más sem érzi ezeket?

Más sem érzi ezeket?

Figyelt kérdés
Egy csomó helyen azt olvasom, hogy amióta gyereke lett valakinek, azóta van értelme az életének, meg ilyenek. Én nagyon szeretem a gyerekemet, de egyáltalán nem úgy gondolom, hogy azelőtt sivár, értelmetlen életem lett volna, sőt néha hiányzik is. Vissza nem cserélném már, de ettől még jó volt az is.
2020. okt. 31. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok vele. Imádom a gyerekem, oda nem adnám de nem érzem ezeket a rózsaszín dolgokat amiket sokszor olvasni lehet.

Nem ő adott értelmet az életemnek és nem is tekintem szerelmemnek, mint ahogy sokan mondják.

2020. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Imádom, De néha nekem is hiányzik a gyerek nélküli élet. Persze nem szomorkodok miatta ☺️

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ő a hab a tortán! ☺️


2. Válaszoló: a szerelmem még mindig a férjem 😅

2020. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Detto. Időnként én is nosztalgiázom és hiányzik a spontaneitás.

De az tény, hogy miatta tényleg érdemes tervezgetni, célokat kitűzni. Ez korábban nem mindig volt jellemző rám.

2020. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Sztem ha valaki életének a gyerek ad egyedül értelmet, az menjen pszichológushoz, mert irtózatosan fog szenvedni, amikor a gyereknek pár éven belül már nem ő lesz az egyetlen fontos ember az életében, arról nem is beszélve, amikor majd elköltözik otthonról.

Sztem baromira unfair egy gyerekre terhelni, hogy értelmet adjon az életemnek. Az az én feladatom.

2020. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a kislányomat, de nem a "szerelmem"

Nem ajnározom, és nem is akarom "gyerekistennek" nevelni mint az mostanában divat.

Mielőtt ő megszületett, a párommal mindig mentünk valamerre, kirándulni, utazni. Tök jó volt.


Nekem is hiányzik néha a szabadság,hogy elmehessek bárhová ahová akarok.

Ez teljesen normális.

2020. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én is igy érzek.
2020. nov. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!