Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segített valakinek a normaflor...

Segített valakinek a normaflore hasfájós babánál?

Figyelt kérdés
Már mindent próbáltunk szinte amit lehet, most ez jutott még eszembe, hátha...

2020. nov. 1. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%

Nekünk nem segített és amit mindenki mondott 3-4 hónapos a majd elmulik dolog se 🤔 most 7 hónapos, sokat javult 1 hónapja, de még a pukik mindig fájnak, nekünk a teljesen tejmentes diéta jött be és a Mira baby víz. Előtte mi is mindent próbáltunk

A Mira víz hamar is hat, egyből tudott tőle kakilni is.

2020. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak az segít, hogy kinövik.
2020. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok, 6 hónapig csak anyatejes volt a babám. Én is tartottam a tejmentes diétát..

A te babád hány hónapos?

A kaki is nehezen jön?

Ha elmúlt már 3 hónapos akkor ő iskaohat Mira vizet

2020. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2,5 hetes a babánk. Csak tápszeres mert egy betegség miatt nem szoptathatom. Ezért is gondoltam a probiotikumra mert ugye tej híján nincsen baci sem. A biogaiat kapja minden nap. Másfél hetesen kezdődött és minden nap egyre többet sír. Kap infacolt, szélcső, masszázs, bufiztetés. Mindent próbálunk amit lehet de egyre rosszabb sajnos ahogy látom 😞😞😞 tapszert már váltottunk. A tejmentestol nem tudott kakilni,most senzitivet kap, ettől legalább van minden nap kaki.

Mindent ki akarok próbálni, hátha segít valami. Tudom h gyakran csak az idő. De én mindent meg akarok tenni amit csak lehet.

2020. nov. 1. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi is adtuk a biogaiat de aztán elhagytuk, mert úgy tűnt rosszabb tőle.

Mindenképp nézz utána vagy skypon is adnak órát baba masszázsra, vagy csak a sima labtornáztatás, hasára én tettem jegzselét textil pelenkába tekerve h de ne legyen túl meleg sem, volt h a kezünk a pocakján is segített, és a hason fektetés.

De mikor már ezek sem hatottak akkor a szelcsovet vetettük be és azzal egyből megszűnt a gond. A levegő csak úgy áramlott ki a csövön. De ezt sokan nem ajánlják, hat mi 1 hónapos kortól 3-4 hónapos korig minden nap alkalmaztuk, és utána a kuszas-állás-mászásNál lett igazán jobb a helyzet. Kb 7 hónapos korában. És mivel őszi gyerek, fűtés szezonban ajánlotta a Vedőnő a plusz folyadékot és mi adtuk is neki kb 3 hónapos volt amikor már kő sokat megivott és az is nagyon sokat segített. Aztán meg a Vilmos körte üveges bebietel. 4 hónaposan

2020. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz rosszabb a biogaiatol, az egy probiotikum! Mindenkepp add neki emelle infacol vagy espumizan. Szerintem az infacolt konnyebb adagolni. Nalunk a laktaz cseppek hoztak meg a megvaltast, nem tudja lebontani a tejcukrot a szervezete. Minden etetes elott 3 csepp (orvos mondta). Co lastase vagy lactase comfort. Persze irjak sokan a tornaztatast meg a lajhar pozt stb de nalunk se valt be. Ha olyan merteku a fajdalom semmit nem er. Az en kislanyom neha meg fajlalja a pukit es akkor segit a torna de az elso honapos komoly hasfajasnal tornaztathattam volna napokig semmit nem ert. Ha rarakod a kezed a hasara es sok buborekot erzel pukkanni benne ott eros a fajdalom. Kerdezt ra a gyerekorvosnal hogy adhatsz e neki protexin restore babyt is. Azt fogja mondani hogy igen de azert kerdezz ra. A biogaiat ezzel parhuzamosan add neki.
2020. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A co lactase mellett adtál mást is neki? Most biogait és infacolt kap a babám, de kezdem kevésnek érezni.
2020. nov. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Biogaia infacol es co lactase. Vagy a tapszerbe kell cseppenteni, vagy egy kiskanalra anyatejbe es eretes elott beadni. Nem kell 20 percet varni, orvos mondta mehet egybol. A lactase comfortnal azt hiszem ezt irja a tajekoztato, a co lactasenal nem irja.
2020. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja es tejmentes dieta... sajnos sajat tapasztalat hogy hiaba adtam a cseppeket veletlenul ettem krumplipuret amiben volt tej, na az 2 napos szenvedest eredmenyezett... ajanlom egyebkent a pick honlapjat, ra lehet szurni hogy melyik felvagottban van tej. (Mar aki szoptat) Allitolag kinovik majd, hat remelem...
2020. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Végül nálunk is a teljesen tejmentes diéta jött be.

Még a nyomokban tartalmazhat dolgokat se ettem

2020. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!