Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 9 hónapos babátok?

Mit tud a 9 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém, ül, mászik, áll, mondja hogy anya, apa, te.

Kézből kézbe ad tárgyakat, anyát megeteti. Pacsit ad de nem integet, nem papazik. KB ennyi



2020. nov. 2. 17:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nem mutogat, ha azt akarja hogy emeljem fel nem nyújtja a kezét csak sír. Bujocskazni tud, néhány játékot ért yde pl ahol az alakzatokat kellene betenni a megfelelő helyre azt nem tudja. Néha olyan bambán néz. Nem tudom hogy el - e van maradva.
2020. nov. 2. 18:03
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs elmaradva. Az enyém ezeket tudja: kúszik, ül, áll, lepeget bútor mellett, maszasra kísérleteket tesz. De felfelé viszont mindenre mászik. Kanapé, szék.

Pápázik. De csak ha akar. Értelmes szavakat nem mond. Csak azt, hogy baba, de azt mindenre. A kutyát utánozza ha nyüszít vagy ugat. (Akkor nyüszít, ha be akar jönni, nem verjük mielőtt valaki félreérti 😅). Egyébként babanyelven karattyol.

Kukucst játszik. Önállóan eszik krumplit, kenyeret, banánt stb.

Most kapott egy játékot, kalapáccsal kell beütni golyokat a lyukba. Ezt nagyon hamar meg tudta csinálni, bár nem feltétlen a kalapács erre kitalált részével.

Ha megkérdezem melyik a sárkány/labda ezeket tudja. De csak ezt a kettőt.

Tapsolni tud. Ha akar. Kézből kézbe ad ő is tárgyakat.

Nem tudom kihagytam e valamit. De kb ezek vannak.

2020. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyit mondanék hogy a 13 hósom még nem mond értelem szavakat. A formabedobót most kezdi érteni. Viszont a mozgásfejlődése gyors volt. 10 hósan kezdett járni.

Minden gyerek más ütemben fejlődik

2020. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem kell formabedoboznia. Az 1+ éves feladat. Bőven elég egyelőre ha pl lavórba betesz/kivesz játékokat.
2020. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kicsit mwgnyugodtam. 😊

Csak a tesóm mondta épp hogy sokszor olyan bambán néz a gyerek. 😂

2020. nov. 2. 18:19
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj hagyjad már. Miért doktori értekezést írjon, miközben bal kézzel derival vagy mi?! 😂
2020. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is van, hogy bambán néz. Mi van akkor 😅
2020. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
😂👌
2020. nov. 2. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hat az en draga fiam is olyan bambán tud nezni 😂
2020. nov. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 28 évesen is tudok bambán nézni, aztán valahogy mégis csak túlélek a társadalomban. :D
2020. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!