Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert sir az uj furdetotol?

Miert sir az uj furdetotol?

Figyelt kérdés
2 honapos mult a babam, eddig dm baby love furdeto+sampont hasznaltunk. Tegnap volt eloszor hogy a gabi edes alom furdetojevel mosdattuk. Mindig eloszor a hajat, mosom meg, de most nagyon elkezdett sirni. Azt hittem a szemebe ment es csipi. Ma is a hajaval kezdtem de visszavaltottam a dm esre, viszont mikor a pocakjat kezdtem mosni a gabival megint nagyon sirt. Lehet hogy nem tetszik neki az illata vagy csipi? Eddig nagyon ezeretett furdeni, a bore se erzekeny. Jart mar valaki igy? Mi lehet a baj?

2020. nov. 2. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az illata és lehet, hogy csípi is a kis bőrét. Maradjatok a beváltnál.
2020. nov. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mind2 gyerek ekcémás lett tőle..

Pedig nekem is tetszett az illata..


De a másik mindenmentes Gabit sem bírták...


Úgyh valószínű irritálja

2020. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszomom szepen, hat nem fogom eroltetni ha nem tetszik neki csak kivancsi vagyok mi lehet vele a baja ☺️
2020. nov. 2. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is ekcémás lett a Gabi furdetotol
2020. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm gyereke is hasonlóan járt, ekcémás lett tőle.
2020. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi fiunk bőre se bírta a Gabi egyik tusfurdojet se, neki 2-3 hét után Lett olyan foltos a bőre mint a rózsahimlő
2020. nov. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az fonros, hogy a babák nagyon ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz. Figyelj oda mindig ezekre. Gondolok itt a fürdetésre, hogy mindig nagyjából egy időpontban legyen, a mosószerre, hogy ne változtass hetente öblítőt vagy mosóport, a szobában a fényekre és a kiságyra. Sajnos nagyon érzékenyek erre. Volt egy hölgy aki felhívott, hogy bejöhetne-e hozzám mert két napja nem bír a két hónapos babájával. Nagyon sokat beszélgettünk. Megkérdeztem, hogy esetleg a napokbam nem történt-e valami kis változás körülötte vagy esetleg a baba körül. Mire elmondta nagy nehezen, hogy átvitték az ágyát a gyerekszobából a hálóba mert a férje hiányolta őt. Hát ez volt a baj. Másnap felhívott, hogy köszöni szépen a segítséget vissza vitte a gyerekszobába az ágyat és éjszaka nagyon jól aludt a pici.

Egy védőnő. 😉

2020. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!