Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek 1 éves kislánynak...

Mit vennétek 1 éves kislánynak születésnapra, ha az ár nem számítana?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Nem számít az ár amúgy sem.De semmi olyat nem kapna,amit ne tudna használni a későbbiekben.

Ruci,fejlesztő játékok,kismotor,csak ilyenek jöhetnek.

Fölösleges szarságok,amik csak állnak a szekrényben,mer'milyen édi,azok nem kellenek.

2010. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk valami olyat, aminek a szülők hasznát veszik a nevelésben, mint például mikor megszületik a gyerek: pelus meg ilyenek. 1 éves gyerek úgy sem fog emlékezni sem a születésnapjára, sem arra, amit akkor kap, szóval én inkább valami hasznosat vennék a szülők számára a gyerekkel kapcsolatban.
2010. aug. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%
Amikor az én lányom 1 éves volt csodakockát vettem (azt hiszem a sütifaló is az, amibe formákat kell belerakosgatni), abban a korban már kezdi érdekelni őket. Nem egy drága dolog, de hiába veszel irtó drágát, ami nem kelti fel a gyerek figyelmét. Ha Neki vásárolsz, ne azt nézd, mibe kerül, elég drága-e, hanem hogy felkelti-e a figyelmét.
2010. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most ilyet kap:

[link]

2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor 1éves voltam kaptam egy plüss mackót(mai napig megvan,most kapja majd meg a kislányom),egy arany szivecske medált(amit a dédimtől kaptam).Kaptam még ilyen tologatós fa játékot,meg felhuzós játékot nagyon szerettem még 4-5évesen is.24 éve volt,s olyan jó megnézni azt a szülinapi bulimat:)Lányom 3,5hós.
2010. aug. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!