Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vártok el homeofficeos...

Mit vártok el homeofficeos férjetektől?

Figyelt kérdés

Nálunk ez van: vigyáz a babára, ha vécére kell mennem, meg amikor ebédelek, illetve felváltva cseréljük a kakis pelenkát (ez pl ma munkaidőn kívül eső korai 💩 volt :D). Meg néha, amikor éppen futtat valamit, akkor leül kicsit játszani velünk (5 perc).

Nálatok hogy van a dolog?



2020. nov. 3. 08:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
88%
Mindketten home office-osak vagyunk. Házimunkát előre 50%ban elosztottuk, ahogy a gyerekekkel való foglalkozást is. Semmivel sem várok többet, mint amit én beleteszek minden nap a családunkba. De én is dolgozom, ő is gyerekezik.
2020. nov. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
87%

Bemegy a szobába, ahol dolgozik és én rábízom mikor jön ki hozzánk.

Neki sok a meeting, ezért akkor szólni szokott, hogy ne akkor üvöltsön a két gyerek.

2020. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
1es, úgy értem munkaidőben... Azon kívül persze hogy ugyanazt csinálja mint én...
2020. nov. 3. 08:28
 4/67 anonim ***** válasza:
92%

Mekkora gyerek?


Nyilván a munkától is függ, de alapvetően a home office teljes embert igényel és a gyerek mellet nem lehet koncentrálni. Szerintem vedd úgy, hogy amíg a férjed dolgozik, addig nincs ott. Aztán persze miután végzett délután ki veheti a részét a munkából.

2020. nov. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjem nem HO-ban van, de nem igazán értem a kérdést, munkaidőben mégis mit várhatnál el tőle? Ha a munkahelyén lenne, onnan sem jönne haza munkaidőben mosogatni vagy gyereket pesztrálni, nem?
2020. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Megint megjöttek a nem értemes emberek, mint minden kérdés alá XD én leírtam, hogy mit várok el, azért szerintem nem nagy kérés, hogy vécére el tudjak menni, és a kérdésben is benne van hogy a mi esetünkben babáról van szó. Tehát a kötekedők kíméljenek, és az válaszoljon aki úgy van otthon a babával hogy a férje homeofficeos.
2020. nov. 3. 08:40
 7/67 anonim ***** válasza:
70%

Munkaidejében dolgozik külön vonul a félszobába, a home Office nem azt jelenti hogy nem dolgozik.

Ha végez kijön akkor segít mindenben. van amikor annyi a feladata hogy hiába méterre van a konyha mégsem jön ki enni ,hanem ha végez.

Munkaidőben ne várj el tőle dolgokat!!!

2020. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:
Ne mondjátok már meg nekem, hogy mit várjak el a férjemtől! XD kik vagytok ti? És az jobb, hogy sír a gyerek a kisàgyban, amíg vécére megyek, mert a férj nem tud felkelni a székből 20 mpre?
2020. nov. 3. 08:49
 9/67 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk ez a home office rosszabb mint mikor bejárt dolgozni.

Reggel 8kor bevonul a szobába, 4ig enni meg wcre jön ki.


Aztán mikor "letelt a munkaidő, csinál m8ndent, mint máskor is. Azzal a különbséggel h a főnöke 20 percenként csörög h jajj még ezt is, azt is gyorsan csináld meg. Na ilyen nem volt még bejárt dolgozni.

Abszolút nem várom el h még dolgozik, bármi mást csináljon.

Nem is tudna. És mikor nem itthonról dolgozott akkor se tudott figyelni a kicsikre még pisiltem

2020. nov. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. A home office ugyanolyan munka, mint amikor bent van valaki az irodában. Akkor is megoldom a gyereket, tehát home officenál sem rángatom el a munkája mellől.
2020. nov. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!