Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamak akik hamarosan...

Kismamak akik hamarosan szulni fogtok , a covid jarvany miatt mikortol fogadtok latogatokat majd a baba erkezese utan ?

Figyelt kérdés

November vegen fogok szulni es nem tudom a jelenlegi helyzetet tekintve mikortol fogadhatnek odahaza latogatokat , mi az ami nem tul gyors vagy nem tul kesoi ?Mivel senkit se szeretnek igazabol megbantani.... Ahol en lakom itt napi szinten 100 fertozott van...es a helyzet egyre rosszabb .Mar karacsonyra is sokan jeleztek hogy jonnenek latogatoba.

Ti hogyan fogtok eljarni e teren ? Feltem a kisbabam...de azt se tehetem hogy ugye mindenkitol elzarom...

A nagyszulokon kivul a keresztszuloket baratokat mikortol fogadjatok ?


2020. nov. 3. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most lesz 8 hetes a babám, a nagyszülők jönnek mióta hazajöttünk a kórházból, barátok (nincsenek rengetegen, kb 3-4 ember/család) 1 hónap után jöttek, dédihez (kb. 100 km) 6 hetesen vittük el. A nagyfiam suliba jár, a férjem dolgozni, nem látom értelmét a bezárkózásnak.
2020. nov. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Szombatra vagyok kiirva, 2-3 hét után tőlem jöhetnek a távolabbi rokonok/ismerősök /barátok is.
2020. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 4 hetes a babánk és még nem volt egy hetes, amikor elkezdtek jönni látogatóba a család és a közeli barátok.
2020. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hu,batrak vagytok,nekunk senki sem jon tavasz ota,nyaron lent az utcan talalkoztunk,de ide nem jon senki,bentre. Maszkban jott egyszer anyosom. Rokon par meg partyzni voltak,masnap kiderult h van egy covid poz.beteg,akit koszontottek,ulnek szepen karantenban. Nekem ez nem hianyzik.
2020. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az orvos is tud neked majd ebben tanácsot adni, hogy mennyire érdemes bezárkóznod majd, azért ők csak jobban "rálátnak" erre a helyzetre. Üdv!
2020. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Én is hamarosan szülni fogok. Csak anyósom jöhet majd a gyerekhez az első hetekben segíteni mivel első baba. Ő emberekkel foglalkozik és amíg kórházban vagyunk ő leteszteli magát és decemberben már nem fog dolgozni.. hogy tudjon nekünk segíteni. A többi rokon képen vagy ablakon keresztül láthatja majd. Talán karácsonykor láthatják a picit de akkor sem fogdoshatják össze. Attól függ, hogy változik a helyzet.
2020. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia. Jövő héten szülünk. Mi úgy terveztük, hogy hazafelé a kórházból beugrunk sógornőmékhez és anyósomékhoz megmutatni a babát. Először csak annyira, hogy az autóban a hordozóban megnézhessék. Az én családom sajnos 250 km-re lakik, úgyhogy ők majd később fognak találkozni vele. Egyenlőre nem terveztük, hogy jöjjön hozzánk segíteni majd valaki, próbáljuk majd megoldani a férjemmel ketten. Nem tudom megmondani, hogy mikor fogunk látogatókat fogadni.
2020. nov. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 het mulva szulok. Csak a szulok, nagyszulok fognak jonni egyelore. Mi mar csak jovore fogadunk vendegeket (baratok, tavolabbi rokonok, akik szeretnenek jonni) Szerintem megerthetik, hogy ilyen helyzetben nem akarunk minden nap atjarohazat..Ezen kivul meg mi baratoknak mindig 3 honapos korban jartunk babat nezni, akkor is max 1 orat zavarodtunk.
2020. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!