Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos koratol kellene...

Hany honapos koratol kellene elvarni a babatol hogy elaludjon a kisagyban cici nelkul?

Figyelt kérdés
Ha elalszik a cicimen atrakom az agyaba. Ket es fel honapos, egyszer a karomban elaludt vendegseg alatt. El kellene varnom tole hogy ha lerakom az agyaba egybol elaludjon? Vagy meg kicsi hozza?
2020. nov. 3. 19:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%
Az enyém még 16 hónaposan sem képes erre
2020. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%
Nincs olyan korhatàzlr, amikortòl tùl nagy a cicn elalvàshoz. 2 ès fèl honaposan meg az alap, hogy a közelsègedben èrzi magàt annyira biztonsàgban, hogy elaludhasson.
2020. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
*korhatàr
2020. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Koszonom! Akkor nem aggodom tul
2020. nov. 3. 19:55
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Azért ez még elég korai elvárás lenne. Akkor fog elaludni szoptatás nélkül, ha az idegrendszere megérett rá. Az minden babánál más.
2020. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mi az elvárható, de a babák alvási szokásai négy hónaposan általában borulnak, aztán gyakran 9-10 hónapos korban újra, szóval örülj annak ami van, ha bevált, mert lehet később már ezt is érdekelnéd :D az enyém például 9 hónapos koráig cici nélkül aludt el, azóta (3 hónap) csak azzal...két három hónaposan meg kb hetente változott, hogy mi volt a jó
2020. nov. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%
Az "elvárható" úgymond, hogy elaludjon cici nélkül, ugyanis a mell evésre való, a tápszeres gyerekek is elalszanak, szóval a cici nem feltétel. Nyilván értem én, hogy könnyebb így altatni, de ettől függetlenül a gyerek ahhoz szokik, amihez szoktatják, képes elaludni a melled nélkül is.
2020. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az hogy cicin altatod és leteszed a kiságyba az rendben van, teljesen normális. Akkor van szívás ha megébred arra hogy letetted, és csak akkor alszik nyugodtan ha mellen lehet. Nem tudok azonosulni azzal hogy éjjel anyák úgy fekszenek a babával az ágyban hogy órákig rajta van a gyerek és lélegezni is alig mernek nehogy felébredjen.
2020. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A tapszeres babakat hogyan altatjak el?
2020. nov. 3. 21:38
 10/24 A kérdező kommentje:
Egyelore a cicin elalvas azt jelenti nalunk hogy ha jollakott kikopi a mellbimbom es alszik.
2020. nov. 3. 21:39
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!