Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtatok pólyát a babátoknál?

Használtatok pólyát a babátoknál?

Figyelt kérdés

Van értelme venni? Ha igen, milyet?


Illetve szoptatásnál, nem volt zavaró?


Vagy, az elején, simán megfogtátok a babát, vagy egy összehajtott takaróra tettétek?


Vagy, csak túlgondolom?


Lehet biztonságosan fogni egy újszülöttet, minden "sallang" nélkül is?


2020. nov. 8. 08:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem.
2020. nov. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
2 gyerekem van, egyiknél sem használtam.
2020. nov. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Kipróbáltam párszor, de borzalmas volt
2020. nov. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2x is vettunk, teljesen folosleges. Aludni benne tul puha a babanak, arra nem jo.


Ha a hagyomanyosat veszed ami tobb szalaggal szepen kotozott sonkat csinal a bababol, akkor jol alszik benne olben,(erre jo egy sima pled is, de szopizasnal nem ez a legjobb poz, ahhoz jobb egy sima nagyparna vagy szopiparna.


Leginkabb arra jo h odaadd olyan embereknek, akik nem komfortosak picibaba megfogasaban mert tartja a nyakat vmennyire (nagyobb tesonak, dedinek).


Kerdes h nagyszulok rokonok covid idejen mennyire latogatjak most.

2020. nov. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csak az első pár napban a kórházban. Itthon már nem.
2020. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
1* beletettem😂 A legfeleslegesebb dolog volt amit vásároltunk.
2020. nov. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kaptunk, bevittem magammal a kórházba, de a csecsemős nővér azt mondta, nincs rá szükség. Nem is használtam egyáltalán. Második gyermekemet várom, nála sem fogom. Én is úgy gondoltam, hogy könnyebben meg fogom tudni benne fogni a babát, de így utólag belegondolva, inkább rosszabb lett volna.
2020. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Leginkább, magam miatt aggódtam, hogy tudom-e majd megfelelően tartani.

De, majd kiderül, nem fogtam még ilyen pici babát, devemberben fogok szülni.


Rokonokkal, egyátalán nem fogunk találkozni. Nem most van az ideje.


A nagyszülők, az elején, csak kép vagy videó, telefonhívás formájában fogják látni a kicsit, mivel mindenkinek van krónikus betegsége nem kockáztatnánk.


Ha letelik az első 1 hónap, édesanyám, majd lehet eljön személyesen is, de csak védőöltözetben.


A férjem szülei, meg majd csak jövő tavasszal, ha úgy áll a járvány, akkor fogják élőben látni.

2020. nov. 8. 09:07
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem és most sem fogok.
2020. nov. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi vettünk, nagyon fancy kókuszbetéteset, gondolván hogy majd egyrészt én is könnyebben tartom (nekem se volt a kezemben ilyen pici baba korábban), és majd másoknak is egyszerűbb lesz átadni. Hát amellett, hogy nem volt egyáltalán problémám pólya nélkül megfogni, a lányom nem olvasta azokat a könyveket, amiben leírják, hogy ez mennyire megnyugtatja a babákat, ő bizony utált lekötözve lenni :D Szóval elraktam szépen a szekrény mélyére, hátha majd a második babánál jól jön.
2020. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!