Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől romolhatott el ennyire...

Mitől romolhatott el ennyire az 1 évesem alvás?

Figyelt kérdés
1 éves kislányomnak rettenetesen elromlott az alvása...mindig voltak időszakok mikor jobb volt vagy rosszabb de ez most brutális. Születésétől fogva kiságyban alszik szinte sosem aludt köztünk. Kb 2 hónapja nappal is és este is a nagy ágyon altatom aztan vagy még ébren vagy félálomban beteszem a kiságyba. Ez igy működik is, mar kezdte át aludni az éjszakát vagy max 1-2x...de most az van h elalvas után pár órával (2-3) sírva kel fel és muszaj vagyok őt kivenni es magunk közé tenni. Ott rögtön vissza alszik de 1-2 ora es megint ordítva ebred ilyenkor mar alig lehet megnyugtatni, de köztünk megint vissza alszik es ez igy megy reggelig vagy ameddig neg nem unom es ott hagyom magunk mellett...a napokban azt vettem észre mintha egyre bujósabb lenne es ejszaka is hozzám akart bújni. Hasonló tapasztalatok vagy ötletek h miért lehet? Nem hiszem h fogacska mert ha fajna akkor az szerintem a mi ágyunkban is fájna...bocsi h hosszú lett

2020. nov. 9. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás.
2020. nov. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
8 honapos kora körül semmi jele nem volt a szep. szorongásnak...es a második felvonásnak nem 1,5 év körül kellene jelentkezni? Egyéb tunete nincs is...simán elvan akarkivel nem fel senkitől...csak ez az alvasa nem normális :( ha szep. szorongas akkor mit tehetnék? Nem szeretném az ágyunkba szoktatni
2020. nov. 9. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szepa. Ami nincs kőbe vésve mikor hányszor meddig tart.
2020. nov. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van nálunk is, és fogalmam sincs, hogy mivel teszek jót.

Van egy kanapé a gyerekszobába, de nagyon kényelmetlen kettőnknek. Közénk nem akarom betenni, mert a férjem másnap dolgozik, legyen már kipihent.

2020. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás. Nálunk kb. 2-3 hónap volt így minden éjjel 9 hónapos korától, úgy hogy mi köztünk altatjuk. Sőt olyan is volt hogy kb. fél óránként kelt. Vettünk egy bazinagy matracot és letettük a földre, így mindenki kényelmesen elfér és nem esik le a magas ágyról a gyerek.
2020. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 17 hónapos lányom ugyanez, csak ő születésétől fogva. Egyszerűen rosszalvó, nem tudok mit kezdeni ezzel. Én is sokszor ébredős vagyon, de én már megtanultam visszaaludni. Ő még nem :(.
2020. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!