Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hányszor tud enni pici...

Ki hányszor tud enni pici baba mellet és tejtermeles miatt?

Figyelt kérdés
2020. nov. 9. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Ezt hogy érted? Ahányszor kell/megéhezem.

Talán nagyon az elején kellett egy kis segítség, hogy addig valaki átvegye, míg kényelmesen megvacsorázok, de azért ettem napközben..


Amire sose jutott idő hogy főzzek egy kávét, és KÉNYELMESEN megigyam.

2020. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazàn értem a kérdést. Ahànyszor éhes voltam. Nem egy óvodànyi gyerekkel vagy gondolom.
2020. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Igen, enni-inni kell, a tejtermelés miatt is meg magunk miatt is.


Szoptatás közben, kulacsban mindig oda volt készítve a víz/tea, amíg a kicsi evett, én is döntöttem magamba a folyadékot.


Az elején meg sokszor aludt rövidebbeket, akkor ettem/mostam, vagy amit kellett.


De a kv, az nálam is így volt... Hányszor hagytam a mikróban, hogy majd iszok, aztán elfeljtettem. 😂🙈


Volt, hogy este a férjem szólt rám, hogy " látom jót kávéztál".


De, legalább hétvégente ágyba kaptam/kapom. 💕

2020. nov. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez most az új divat itt a gyakori. A hogyan egyek és igyak egy gyerek mellett mert még wczni sincs időm.

Komolyan ilyen emberek fogják felnevelni a következő generációt?! Nem sok jóra számítok.

Ha éhes vagy egyél, igyál pl. szoptatás közben, leteszed egy kicsit hátha elnézelődik, amikor alszik, átadod apukának. Ha ezek nem opciók akkor pelenka+infúzió kombó.

2020. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ahányszor akarok és még csak nem is a tejtermelés miatt, hanem mert a jól felfogott érdekem, hogy jól legyek, hiszen ha kidőlök, mi lesz a gyerekekkel?
2020. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Egy gyereknek se lett baja attól, ha lerakták. Tedd le és egyél. Napi 5x kis adagokat és 2-3 liter folyadékot. Ha meg sír, megvár. 5 perc mindenkinek jár.
2020. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

4es egyetértek.


Ma már annyira bonyolult egy babàval lenni hogy ilyen dolgokat se tudnak megoldani egyedül. Mindig ledöbbenve olvasom ezeket.

2020. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
Annyiszor eszem, ahányszor szeretnék. Max nyugoskodik közben, de emiatt természetesen nem fogok éhezni. Vacsorázni mindig nyugodtan tudok amikor a férjem itthon van és ő játszik vele.
2020. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért vagyok lepontozva. Ugyanazt írtam majdnem mint mások.
2020. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Na jó azért ne essünk túlzásokba. A tejtermelés miatt is annyiszor és annyit ettem amennyi jól esett.

Pedig én egyedül vagyok a kezdetektől, de sosem volt ebben hiány. Ha úgy jött ki akkor szoptatás közben ettem.

2020. nov. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!