Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől ilyen a babám heréje?

Mitől ilyen a babám heréje?

Figyelt kérdés
3 hónapos,anyatejes. Pár napja mintha fel lenne ázva a heréje alul és picit a fityma is. Piros,hámló. Dokihoz is megyünk természetesen, de addig is segítsetek légyszi.

2020. nov. 11. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez szerintem gomba lesz.
2020. nov. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor mentek? Milyen krémet használtok?
2020. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sudocrem. De a herét nem kentem sose semmivel,illatmentes törlőt használok és száraz textilpelussal felitatom meg azt a kevés nedvességet is,ne ázzon. Sűrűn cserélek pelust is. :(

A feneke pl.nem piros egyáltalán.

2020. nov. 11. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Pelenkát nem váltottál mostanában? Mi egyszer kaptunk egy Háppy márkájú pelenkát, hogy milyen jó próbáljuk ki. A lányom nunija és a feneke gombás lett tőle. Nagyon csúnya volt. Azóta nem kisérletezek.
2020. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rossmann sajátmárkásat használok,éjjelre Pampers premium care. Eddig is ezeket használtam,annyi,hogy a rossmannosból már a 2-eset. Létezik,hogy a méretek közt is van minőségi eltérés? Mert most,hogy írod,kb.azóta van. :/
2020. nov. 12. 08:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a baj. Figyelj nekem a pampers 1-es pelenkája sokkal vastagabb volt, mint a premium care 2-ese. Még a pisi is jobban kifolyik. És nekem is kipattogott a feneke. Biztos van eltérés a saját márkások között is.
2020. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az frankó,most rendeltem majd' 500 db 2-es pamperst. :D az 1-est szerettük, de most azért bízom benne,hogy a 2-essel se lesz gond. A rossmannosat felfüggesztem egy időre,ill.a védőnőm javaslatára kenem neki a gyógyszertári natur popsikrémmel,mintha kicsit javulna. :)
2020. nov. 12. 10:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált a pampers prémium care, csak azt használjuk, már 4es méretben. Még gyógyszertári popsikrémet. Más nem is kellett, van akinek nem bírja a bőre a saját márkás pelenkát.
2020. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!