Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiamnál a fityma alatt...

Kisfiamnál a fityma alatt fehéres valami van, mi lehet az? Baj lehet?

Figyelt kérdés

2,5 hós babámnál észrevettem hogy a fityma alatt egy túró szerű fehér valami van. Mi lehet az? Holnap jelzem is a védőnőmnek, csak most nyugtalanító ez a dolog és azért tettem fel a kérdést hátha valakinek van tapasztalata hogy mi lehet?

(első babám, úgyhogy tapasztalatlan vagyok)



2020. nov. 11. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Túró? Teljesen normális, mindenkinek van csak nyilván a felnőttek alaposan mosakszanak ezért nem annyira látványos. Ne bolygasd a fitymáját, kicsi még ahhoz, hogy alatta kutakodj és esetleg sérülést okozol neki.
2020. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szmegma
2020. nov. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudtam máshogy megfogalmazni amit látok csak hogy "túróra" hasonlít, bocsi. Nem szoktam piszkálni neki, csak pelenkázáskor vettem észre mikor törölgettem és egy picit feljebb húztam a bőrt (nem szándékosan húztam) neki. Csak nem szeretném ha valami gyulladás alakulna ki.
2020. nov. 11. 16:22
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Igen, ennek köznyelven túró a neve, a hivatalos megnegnevezését nem is tudom 😃😃😃 Nyugi, nem lesz semmi baja, próbáld ki, hogy nem fürdesz 2 napig és neked is olyan lesz, vagy a férjed nem fürdik és vedd szemügyre (tudom undi de csak akkor látványos). Az egyetlen amit tehetsz, hogy fürdésnél gyengéden lemosod ami erőltetés nélkül látszik. Ettől a túrótól pedig hangsúlyozom, semmi baja nem lesz!
2020. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szmegma. Mosd le minden nap óvatosan.
2020. nov. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szmegma


De durva, h a 2,5 hónaposodnak már a fitymàja alá látsz


Az én 9 hósomnak még letapadva van

2020. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez is baj lehet? Törölgetés közben húzódott hátra egy picit és onnan láttam, de egyébként nem tudom, hogy teljesen hátra húzható e, mert mint írtam nem szoktam neki piszkálni,jobban mondva húzogatni.
2020. nov. 11. 18:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már van alatta szmegma, ezért magától vált fel valószínűleg.

Így nem baj, hogy "alálátsz" :).

2020. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Csak tök szokatlan

🙃

2020. nov. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!