Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Problémára utalhat, hogy...

Problémára utalhat, hogy teljesen nyújtott lábakkal ül a babám?

Figyelt kérdés
Mindenhol olyan képeket látok, hogy laza majdnem törökülésben ülnek a babák, az én babám amikor leül állásból (még csak kb 2 hete tud), akkor mindig előre teljesen ki vannak nyújtva, feszítve a lábai. Ez szerintetek normális? Mondjuk már nem feszíti annyira, mint két hete, akkor teljesen feszítette mindkét lábát. De úgy látom, hogy csak így biztos neki.
2020. nov. 11. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
A csípője nem feszes?
2020. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Védőnőt/gyerekorvost kérdezném erről.
2020. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, majd ül úgy is
2020. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze megkérdezem, de attól még itt is írhatnak azok, akiknél volt ilyen :)
2020. nov. 11. 19:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, szépen kúszott 3 hónapig, most mászik minden probléma nélkül, áll és lépeget bútor mellett, nekem nem tűnik úgy, hogy baj lenne a csípőjével.
2020. nov. 11. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam most is szokott néha egy évesen nyújtott lábbal ülni és semmi baja a csípőjének. Most tanul járni és minden rendben van. A háta szög egyenes az fontos. Úgy hogy szerintem ez normális. Majd fog máshogy is ülni,most így kényelmes neki.
2020. nov. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen egyenes neki a háta. Köszönöm a választ :)
2020. nov. 12. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!