Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg van a gyerekeknek...

Tényleg van a gyerekeknek olyan korszaka, amikor kb mindentől és mindenkitől orditanak?

Figyelt kérdés
1-2 évesekre gondolok
2020. nov. 12. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Igen.
2020. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlenül, gyereke is válogatja. De amelyik hisztis, na az valóban BÁRMITŐL nekikezdhet.
2020. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
16 hónaposomnak nem volt eddig. De ő olyan vagány és barátságos, hogy el sem tudom képzelni, hogy még legyen. De meglátjuk
2020. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
14 hónapos a fiam,nem volt ilyen még. Ha fogzik ingerlékenyebb,olyan dolgokért is eltörik a mécses amiért máskor nem. De azért nem sír mindenért még akkor sem. A társaságot meg kimondottan szereti. Az rosszabb ha velem van ketten egész nap itthon. Több hiszti,mert unatkozik.
2020. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Azért túlzásnak hangzik ez a mindentől mindenkitől ordítanak. Gyerek és érettség függő, persze vannak jobb és rosszabb periódusok amik normálisak a gyerek fejlődését szolgálják, de ha tényleg kb mindentől ordít ott már valami gáz van.
2020. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem túlzás. Persze nem egész nap, de ha nem jó a mese ordít, ha odamegy a kutya hozzá ordít, ha jön vki hozzánk ordít
2020. nov. 12. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5.vagyok

Ez nem tűnik kórosnak. Majd kinövi. Biztos van olyan amit szeret csinálni és leköti.

2020. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már én is arra gondoltam hogy vmi baja van, betegség, mert eddig nem csinálta ezt. Köszönöm a válaszokat
2020. nov. 12. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!