Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engedi a babád, hogy átöleld...

Engedi a babád, hogy átöleld az ágyban, esetleg el is alszik úgy?

Figyelt kérdés
9 hónapos a babám. Annyira jó lenne néha csak úgy nyugiban összebújni vele, de egyáltalán nem érdekli. Ha nem álmos, akkor szalad a dolgára, ha meg álmos, akkor néha ellazul kicsit amíg simizem, de ennyi. Persze napközben nagyon sokszor odamászik hozzám, a fejét hozzám nyomja, odabújik, de csak pár másodpercre, aztán megy is tovább. Annyira jó lenne mondjuk a délutáni alvást együtt tölteni, átölelném vagy rajtam aludna. Nálatok van ilyen?
2020. nov. 12. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit később már ölelgetett és hozzánk bújt, valamikor 1 éves kora után kezdte.
2020. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 9 hónapos, és napközben csak akkor mászik rám, ha szeretne valahova eljutni. Csak olyankor van nyugiban, ha alszik. Várom már én is, hogy legyen egy kis összebújás :)
2020. nov. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves a lányom. 1-2 hete kezdte,hogy szeret úgy aludni,hogy fogja a kezem, vagy hozzámbújik.
2020. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezzel a "problémával" vagyok én is kérdező. Egy éves lesz a lányom, és minden fontosabb most neki, csak a bújás nem. Szintén pár másodpercre belefúrja magát a nyakamba, és szalad, mert neki meg kell néznie századszor is a bugyijaimat a fiókban :D

Jólesne néha összebújni, hozzásimulni, de a közös alvás egyáltalán nem érdekli. Talán majd később.

2020. nov. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem. De az apjával rendszeresen alszanak így délután, ha itthon van. Valószínű azért mert en sokkal izgágább és vékonyabb is vagyok. Nem tudok addig mozdulatlan lenni amíg el nem alszik. A férjem igen. Meg hát ő kényelmesebb is azért.
2020. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hát akkor erre kicsit még várni kell :( nem baj, tudom, hogy szeret így is ☺️
2020. nov. 13. 00:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!